پشت پرده شادی نکردن استقلالی ها در قهرمانی سوپرجام!

به گزارش ساناپرس، علی فتح‌الله‌زاده درباره قهرمانی استقلال در سوپرجام و سایر مسائل مربوط به این تیم، مصاحبه ای انجام داد که در ادامه می‌خوانید:

*نساجی تیم بسیار خوبی است و بازی دشواری برای ما بود، شرایط زمین هم به گونه‌ای شده بود که توپ خوب نمی‌چرخید و با این حال بازیکنان و کادرفنی استقلال تلاش کردند تا تیم به قهرمانی برسد.

*درباره اینکه پیش از این بازی صحبت‌هایی مبنی بر اختلاف با ساپینتو و شایعات کنار گذاشتن این مربی مطرح شده بود، باید بگویم عده‌ای ناجوانمردانه اطلاعات غلط و اشتباه به ساپینتو دادند، او هم مرا به صورت کامل نمی‌شناسد و به همین دلیل عده‌ای سعی کردند با دادن اطلاعات غلط ذهن ساپینتو را نسبت به من تغییر دهند.

*پیش از بازی با نساجی به ساپینتو گفتم هر نتیجه‌ای رقم بخورد و چه ببریم و چه ببازیم، شما با قدرت به کارت ادامه خواهی داد. این شروع جام‌آوری ساپینتو در استقلال بود و امیدواریم بتوانیم با این مربی یکی دو جام دیگر نیز کسب کنیم.

*ارتباط صمیمی و خوبی بین من و ساپینتو برقرار است، به او قول داده بودم حق و حقوق عقب‌افتاده خودش و دستیارانش را پرداخت کنیم. این در شرایطی بود که ما برای سفر به کرمان مشکل مالی داشتیم و یک ریال هم در باشگاه پول نبود. با این حال چون قول داده بودم پول ساپینتو و دستیارانش را می‌دهم به هر نحوی که شده این پول را تهیه و در فرودگاه مهرآباد به آنها پرداخت کردم. این کار خیلی سخت بود چرا که فراهم کردن دلار در ۲،۳ روز گذشته کار آسانی نبود.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید