انتقاد نماینده مجلس برای وضعیت بازنشستگان / تصمیم جدید درباره تصویب افزایش حقوق بازنشستگان

به گزاش ساناپرس؛ علی بابایی کارنامی، نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب افزایش حقوق بازنشستگان، کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی از سوی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: حقیقتاً امروز وضعیت معیشت و رفاه کارگران، بازنشستگان و کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی متناسب با تورم موجود نیست و بسیاری از آنها به سختی می‌توانند زندگی خود را اداره کنند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اقدام بسیار ارزشمند دولت سیزدهم و مجلس یازدهم شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق و دستمزد در سال جدید و متناسب سازی آن، افزود: دغدغه ویژه رئیس جمهور، دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بحث معیشت و رفاه کارگران، بازنشستگان کشوری و لشکری، کارکنان دولت و دستگاه‌های اجرایی از اولویت‌های مهم کشور بود؛در راستای رفع و کاهش این مشکلات بحث متناسب سازی حقوق و دستمزد مورد بررسی قرار گرفت و در مجلس شورای اسلامی تصویب و برای اجرایی شدن آن به دولت محترم ابلاغ شد.

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به برنامه ریزی دولت و مجلس در مهار و کنترل تورم افسار گسیخته طی سال‌های اخیر، تصریح کرد: متأسفانه مشکلات عدیده ای در حوزه اقتصاد، معیشت و افزایش تورم در سال‌های گذشته و در دولت قبل ایجاد شد که هنوز آثار مخرب ناشی از آن در جامعه به وضوح دیده می‌شود که نیازمند برنامه ریزی، دقت بیشتر و تصمیمات مهم مسئولان اقتصادی به ویژه بانک مرکزی است که باید برای کاهش و رفع آن تلاش و همت داشت.

علی بابایی کارنامی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اهمیت تثبیت قیمت کالاهای اساسی و غیر اساسی در بازار، خاطر نشان کرد: ضرورت ورود جدی تر دستگاه‌های نظارتی و مسئولان و متولیان امور تنظیم بازار در این شرایط کشور امری اجتناب ناپذیر است و همه باید برای رفع مشکلات و مسائل اقتصادی تلاش کنند تا قدرت خرید مردم دچار آسیب جدی نشود و وضعیت بازار به روال عادی برگردد و رونق کسب و کار را در کشور شاهد باشیم.

داشتن درآمد دلاری همواره یکی از خواسته‌های اصلی هر فردی بوده و در روزهای اخیر نیز شاهد افزایش تعداد کسانی که به این درآمد رسیده‌اند هستیم. با داغ شدن بازار ارزهای دیجیتال، بیشتر افراد فعالیتشان را در این بازار افزایش داده‌اند که آمارها هم نشان دهنده جایگاه مهم ارز دیجیتال در میزان فعالیت و افزایش درآمد دلاری آن‌ها می‌باشد. لینک بزرگترین سایت ایرانی برای فعالیت در این بازار و کسب درآمد دلاری، در پایین قرار داده شده است.

اخباراقتصاد
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی