عکس های خصوصی همسر بهرام رادان لو رفت! / مینا مختاری کیست؟

به گزارش ساناپرس، بهرام رادان از جمله بازیگر های خوش چهره و محبوب سینمای ایران که کرور کرور هوادار داره و طرفدار های دخترش مدام براش غش و ضعف میرند به خصوص تا قبل این که آقای رادان تصمیم بگیره تا از خانوم جذابش رونمایی کنه. بله همون طور که احتمالا تا الان متوجه شدید آقای سوپر استار چند ماهی میشه که ازدواجش رو با خانوم مینا مختاری علنی کرده. این طور که به نظر میرسه بهرام رادان حسابی گشته تا یه بانوی خاص با سلایق ویژه پیدا کنه تا شریک زندگیش بشه که اتفاقا مینا مختاری هم دقیقا همچین خانومی است.

مینا مختاری بلاگر معروف مد و استایل در اینستاگرام است که اسمش یه جورایی برند محسوب میشه. خانوم نه تنها صفر تا صدش گرون قیمته، از این مدلها که راه میرن و ازشون اسکناس میچکه بلکه خیلی خاص پسند هم هست، از استایل و تیپ زدن هاش بگیر تا گوشی گرون قیمت و خاصش که با سلفی های تو آیینه ای که باهاش گرفته حسابی چشم طرفدارهاش رو درآورده؛ حالا یعنی چی یعنی این که یه جورایی مینا خانوم نشون داد تو دوره ای که همه خودشون رو با آیفون ۱۳ خفه کردن می‌ره سراغ یه گوشی خاص و به این ترتیب با همه فرق داره و همین تفاوتش هم باعث شده که الان همسر آقای بازیگر باشه.

مینا مختاری و تیپ‌های عجیب غریبش که تو داستان ها هم پیدا نمیشه

مینا مختاری از اونجایی که بلاگر استایل و مد هست مسلما خیلی به تیپ و استایل خودش میرسه و چون که خانوم گرون پوش‌ و مارک پسنده طبیعتاً انتخاب های بد نداره و همیشه آراسته و چشمگیر حاضر میشه ، با این حال سوال اصلی اینجاست که مینا مختاری آیا واقعا خوش استایل و خوش سلیقه است یا فقط بلده کلی خرج کنه و لباس های قیمت فضایی بخره؟! اخیرا خانوم خانوما عکسی از خودش منتشر کرد که قشنگ ثابت کرد پول که داشته باشی میتونی هرچی و هرجا و هرجور که دوست داری بپوشی و اصلا هم اهمیت نداره که بهم میان ‌‌و مناسب هستند یا نه، در ادامه این عکس جنجالی رو می‌بینید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجاد چروک و افتادگی عضلات صورت جلوگیری کرد.

اخباربازیگران و هنرمندان
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی