واکنش ساپینتو به گل زدن ارسلان مطهری / گیتارزن سرمربی پرتقالی را شرمنده کرد!

به گزارش ساناپرس، ارسلان بیرون از تیم بود و قهرمان تیم شد. این فوتبال است. نباید خسته شوی. این پیام من برای همه بازیکنان است. اگر تسلیم شوی، انتخابی برای سرمربی نخواهی بود. ارسلان کار کرد و او را به تیم برگرداندم.

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال پس از پیروزی تیمش مقابل تیم نساجی و قهرمانی در سوپرجام فوتبال ایران اظهار کرد: بابت نتیجه خوشحالم. تیم حریف را کاملا کنترل کردیم. یک گل زدیم و بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم. بردن اولین سوپرجام برای استقلال رقم خورد. به بازیکنان گفتم که ما تاریخ‌ساز خواهیم بود. لایق این مساله بودیم و سخت کار کردیم. در چند جبهه داشتیم می‌جنگیدیم و پاداش خود را گرفتیم.

او ادامه داد:‌ ارسلان بیرون از تیم بود و قهرمان تیم شد. این فوتبال است. نباید خسته شوی. این پیام من برای همه بازیکنان است. اگر تسلیم شوی، انتخابی برای سرمربی نخواهی بود. ارسلان کار کرد و او را به تیم برگرداندم. یک پیروزی خوب را به دست آوردیم. فرصت برای بازیکنان وجود خواهد داشت. باید از فرصت استفاده کرد. مطهری از فرصت خود استفاده کرد و به کار خود ادامه داد. ارسلان یک درس بزرگ برای همه بازیکنان است که تسلیم نمی‌شوند و منتظر فرصت هستند.

او درباره احساساتش پس از قهرمانی گفت: چند ماه سخت را داشتیم و خیلی سختی کشیدیم. جریمه من واقعا عادلانه نبود. این نتیجه جنگ و کار کردن ما بود. از وقتی به استقلال آمدم، خواستم جام‌ها را ببرم. این اولش است و امیدوارم که بیشتر ببریم. برای هواداران استقلال خوشحال هستم و باعث تاسف است که هواداران در استادیوم نبودند.

ساپینتو درباره نحوه برگزاری بازی در کرمان گفت: استادیوم برای سوپرجام خوب نبود. سه گزینه بهتر برای این بازی داشتیم اما در نهایت این استادیوم انتخاب شد.

سرمربی استقلال درباره تعطیلات لیگ برتر اظهار کرد: این برای همه تیم‌ها یکسان است. وقتی شما روی فرم هستید، دوست دارید ادامه دهید اما مسابقات جام جهانی در پیش است و این زندگی است. این تعطیلات در اواسط لیگ است و سعی می‌کنیم خود را سازگار کنیم و قوی‌تر شویم.

سرمربی استقلال درباره برنامه شروع مجدد استقلال برای تمرینات گفت: چند روز برای بازیکنان تعطیلات در نظر گرفتم. تغییرات مدیریتی برنامه‌های ما را عوض کرد و ما سعی می‌کنیم این مساله را حل کنیم.

ساپینتو در پایان گفت: من یک خارجی در کشور شما هستم. بخش کوچکی از این برد را به تمام مردم ایران که در مشکلات هستند تقدیم می‌کنم و امیدوارم که خوشحال باشند. من مردم ایران را دوست دارم و این مهم است که مردم زندگی سرشار از خوشحالی داشته باشند.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید