ادامه بررسی لایحه متناسب‌ سازی حقوق از ۸ آبان ماه

به گزارش ساناپرس؛ جلسات علنی مجلس شورای اسلامی از 8 آبان به مدت سه روز جهت بررسی افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان برگزار خواهد شد.

در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس، نمایندگان علاوه بر بررسی لایحه دوفوریتی متناسب سازی حقوق، ایراد‌های شورای نگهبان بر طرح “حمایت از مالکیت صنعتی” را رفع و موارد ارجاعی “طرح بانکداری جمهوری اسلامی ایران ” را بررسی خواهند کرد.

بررسی “طرح تشکیل سازمان پدافند غیرعامل”،  “طرح تامین مالی و جهش تولید از طریق اصلاح قوانین حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی و رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور”، ” لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران ودولت جمهوری کرواسی در مورد کمک و همکاری متقابل در امور گمرکی” نیز در دستور کار جلسه علنی روز یکشنبه مجلس قرار دارند.

در جلسه علنی هشتم آبان، کمیسیون اصل (۹۰) نودم قانون اساسی در مورد انتشار اوراق مالی اسلامی در سال ۱۳۹۹ و تبعات ناشی از آن به نمایندگان مجلس گزارش خواهد داد و ناظران مجلس در ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز، شورای عالی مقابله و پیشگیری از جرائم پولشوئی و تأمین مالی تروریسم و ” شورای نظارت برسازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ” انتخاب خواهند شد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید