حکم فوق ستاره مشخص شد / دادگاه نتیجه نهایی را داد

به گزارش ساناپرس؛ حکم فوق ستاره مشخص شد / دادگاه نتیجه نهایی را داد نیمار، ستاره پاری‌سن‌ژرمن و برزیل، توسط دادگاهی در اسپانیا از اتهامات فساد مالی در ارتباط با انتقالش از سانتوس به بارسلونا در سال ۲۰۱۳، تبرئه شد.

دادستانی اسپانیا اتهامات فساد و کلاهبرداری علیه این ستاره برزیلی را رد کرده است. نیمار به دلیل تخلفات مربوط به انتقالش به بارسلونا در سال ۲۰۱۳ احتمالاً با دو سال زندان به اضافه ۱۰ میلیون یورو جریمه روبرو بود.

بارسلونا در ژوئیه ۲۰۱۳ فقط ۱۷ میلیون یورو برای خرید نیمار به سانتوس پرداخت کرد. اما گروه سرمایه گذاری برزیلی DIS، که مالک ۴۰ درصد از حقوق نیمار در دوران حضورش در سانتوس بود، ادعا کرد که پول بسیار بیشتری در این انتقال در جریان بوده و آنها نیز باید سهم بیشتری دریافت می‌کردند.

این شرکت برزیلی مدعی شده بود که این بازیکن به همراه پدر و مادرش و همچنین ساندرو روسل و جوسپ ماریا بارتومئو، روسای سابق باشگاه بارسلونا، با یکدیگر تبانی کرده بودند تا بخشی از مبلغی که حق قانونی این شرکت بوده را پرداخت نکنند.

اما پس از گذشت چند روز از آغاز این دادگاه اعلام شد که دادستانی اسپانیا هرگونه اتهام فساد و تبانی علیه این بازیکن برزیلی و تمامی افراد حاضر در این پرونده را رد کرده است.

حالا تیم حقوقی این ستاره پاری‌سن‌ژرمن به رویترز گفته‌اند که احتمال دارد که شکایتی خصوصی علیه این شرکت برزیلی انجام دهند و خواستار پرداخت غرامت برای اعاده حیثیت شوند.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید