شوک اول صبح برای تیم ملی / فوق ستاره مصدوم شد

به گزارش ساناپرس؛ شوک اول صبح برای تیم ملی / فوق ستاره مصدوم شد فاینورد در شبی که علیرضا جهانبخش را 60 دقیقه در ترکیب داشت با یک گل مغلوب اشتروم گراتس اتریش شد. این تیم که برای حفظ شانس صعود، نیاز داشت با امتیاز از زمین خارج شود تا آخرین لحظات در این هدف موفق بود اما در دقیقه 90 دروازه خود را باز شده دید. در این لحظات علیرضا جهانبخش با مچ آسیب دیده خود، بابت گل دریافتی حسرت می کشید.

ملی‌پوش ایرانی فاینورد که کمتر از یک ماه دیگر باید در جام جهانی 2022 حضور یابد در بازی با اشتروم گراتس در ترکیب اصلی تیمش حضور داشت. او در دقیقه 60 در تلاش برای رسیدن به توپی که می رفت از خط عرضی عبور کند، به سمت آن خیز برداشت. در این حین دروازه‌بان حریف هم از دروازه خارج شده بود تا برخوردی نسبتا شدید بین دو بازیکن را شاهد باشیم.

جهانبخش که به سمت توپ تکل رفته بود، با شدت بالا به دروازه‌بان حریف برخورد کرده و روی زمین افتاد. علیرضا که از ناحیه مچ دست احساس درد می کرد، بلافاصله این قسمت از دست خود را گرفته و در حالی که بازیکن حریف کنارش حضور داشت، دردی که در آن قسمت تحمل می کرد را با چهره برافروخته خود نشان داد. شاید او در این لحظه به آن فکر می کرد که کاش قید تلاش برای رسیدن به توپی که خیلی هم موقعیت خطرناکی در پی نداشت را می زد تا این گونه آسیب نبیند و مجبور به ترک زمین نشود!

سرمربی فاینورد که به درخشش جهانبخش در این دیدار امید زیادی داشت در همین حین مجبور به تعویض او شد. پاتریک والمارک در دقیقه 60 جانشین هم تیمی مصدوم خود شد که از ناحیه مچ دست راست احساس درد شدیدی می کرد و همزمان فوتبالدوستان ایرانی را هم نگران کرد. هنوز باشگاه فاینورد در مورد میزان مصدومیت ملی‌پوش ایرانی خود توضیحی ارائه نکرده است.

اخبارورزش