راز برکناری مصطفی آجورلو مشخص شد / پای وزیر و حاجی در میان است؟

به گزارش ساناپرس، برکناری مصطفی آجرلو و محول کردن مدیریت باشگاه استقلال به علی فتح الله زاده یکی از اتفاقات دور از انتظار بود که به تازگی رخ داده است.

بعد از برکناری مصطفی آجرلو گمانه زنی زیادی در خصوص دلایل برکناری او انجام شد. برخی گفتند او به دلیل اسناد مالی مبهم از سمت خود برکنار شده است و برخی هم دلیل برکناری او را درگیری با سازمان صدا و سیما اعلام کردند و دلایل دیگری هم برای برکناری این مدیر مطرح شد. اینکه در گرفتن تبلیغات محیطی استقلال از سازمان لیگ حق سازمان لیگ را پرداخت نکرده است.

اما اکنون به نظر می رسد دلیل برکناری مصطفی آجورلو از سمت مدیریت باشگاه استقلال مسایل مالی است؛ نه اینکه تخلفی در این زمیه صورت گرفته باشد. به نظر می رسد این مدیر بیش از ظرفیت موجود هزینه کرده است.

حسین قربان زاده، رییس سازمان خصوصی به باشگاه استقلال به خاطر مغایرت در هزینه و سرمایه موجود که نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان است مهلت داده است. رییس سازمان خصوصی سازی گفته است که باشگاه استقلال ۲۰۰ میلیارد تومان بیشتر از مصوبه کمیته مصارف هزینه کرده است و حالا علی فتح الله زاده مدیر عامل باشگاه استقلال باید در این زمینه توضیح دهد که این هم یک نکته عجیب است. به این خاطر که در این زمینه باید مصطفی آجورلو مدیر عامل سابق باشگاه استقلال توضیحات لازم را ارائه دهد.

فتح الله زاده مدیر عامل جدید باشگاه استقلال در واکنش به این اتفاقات گفته است که مشکلات در این زمینه برطرف خواهد شد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید