ساپینتو از لیست خریدش رو نمایی کرد/ نام علی کریمی در لیست استقلال است؟

به گزارش ساناپرس، ریکاردو ساپینتو بعد از بازی با آلومینیوم اراک صحبت های خصوصی با علی فتح‌الله‌زاده داشت.

خبر رسیده او در این نشست بحث خرید یک مهاجم خارجی را مطرح کرد. استقلال می‌تواند در این برهه از زمان نسبت به خرید مهاجم خارجی اقدام کند اما مشکل اینجاست که لیست استقلال پر است و برای وارد کردن این بازیکن در لیست می‌بایست تا پنجره زمستانی صبر کند. استقلال حتی به همین خاطر نتوانست در ابتدای فصل کاوه رضایی را وارد لیست کند.

سرمربی تیم استقلال هنوز صحبتی در خصوص جذب هافبک نداشته است. به این خاطر که استقلال روی نیمکت زبیر نیک نفس و امید حامدی فر و همین طور حسین زواره‌ای را دارد.

علی فتح‌الله‌زاده برای خرید های جدید شرط گذاشته است. اینکه باشگاه استقلال با بازیکنی که قرار است از لیست خارج شود توافق کند و بعد از خروج از لیست بازیکن جدید جذب کند. به نظر می‌رسد علی فتح‌الله‌زاده می‌خواهد به گونه‌ای رفتار کند که حضور بازیکن جدید و خروج بازیکن فعلی تبعات حقوقی برای باشگاه نداشته باشد. در این صورت استقلال در پنجره زمستانی به اندازه‌ای که با بازیکن توافق کند می‌تواند بازیکن جدید بخدمت بگیرد.

در فضای مجازی صحبت از بازگشت علی کریمی به ترکیب استقلال است که این خبر از سوی علی فتح‌الله‌زاده و ریکاردو ساپینتو تایید نشده است.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید