شوخی جنجالی ستاره پرسپولیس کار دستش داد/ محرومیت برای همیشه!

به گزارش ساناپرس، علی علیزاده می‌گوید باشگاه مس رفسنجان امروز با حامد لک برخورد می‌کند. علی علیزاده معاون باشگاه مس رفسنجان در خصوص غیبت این دروازه‌بان در دیدار روز گذشته مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: حامد لک مقابل فولاد خوزستان، نساجی مازندران، تراکتور و پرسپولیس اخطار گرفته و با توجه به اینکه چهار کارت زرد دریافت کرده در بازی روز گذشته مقابل نفت مسجدسلیمان در فهرست تیم قرار نگرفت.

وی در خصوص شایعه اخراج این دروازه‌بان از تیم ادامه داد: چنین چیزی صحت ندارد. تیم مس رفسنجان حاشیه ندارد و به دنبال حاشیه نیست. البته ما با حامد لک برخورد می‌کنیم. بازیکن نباید پایش را از گلیم خود دراز کند و اصول اخلاقی را زیر پا بگذارد.

علیزاده تصریح کرد: امروز جلسه کمیته انضباطی وی را برگزار خواهیم کرد. در جلسه کمیته انضباطی اتفاقی که در بازی با پرسپولیس رخ داده را از او می‌پرسیم تا متوجه شویم ماجرا از چه قرار بوده است. برخی مواقع در خلوت حرف‌هایی می‌زنیم. در رفاقت و دوستی‌ها چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. لک فصل گذشته در پرسپولیس حضور داشته و با بازیکنان این تیم رفاقت و شوخی دارد و به همین خاطر شاید حرفی را زده است.

اخبارورزش
 
خرید و فروش بیت کوین BTC در نوبیتکس
دانلود جدیدترین سریال‌های ایرانی
آخرین اخبار
برچسب‌های پربازدید
وبگردی