افشاگری شبانه از استقلال/ استقلالی هیچی ندارد! / کاپیتان ساپینتو را با خاک یکسان کرد!

به گزارش ساناپرس، کاپیتان اسبق آبی پوشان گفت: متاسفانه شاهد بازی خوبی از سوی استقلال نبودیم و این تیم راحت امتیاز از دست می دهد.

شاهین بیانی درباره تساوی بدون گل استقلال برابر آلومینیوم اراک در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: باید قبول کنیم که شاهد بازی خوبی از سوی استقلال نبودیم این تیم با مهره هایی که دارد باید بهتر بازی کند و امتیازات لازم را کسب کند ولی خیلی راحت امتیاز از دست می دهد.

وی افزود: متاسفانه استقلال به رغم داشتن مهره های هجومی در خط حمله ضعیف عمل می کند و حتی در خط هافبک نیز بازیکنان نمی توانند بازیسازی خوبی را انجام دهند به همین دلیل به نظر من تیم ساپینتو گلزن و گل ساز ندارد و به همین دلیل بازی این تیم قفل می شود.

بیانی در ادامه خاطر نشان کرد: استقلال اگر می خواهد مدعی باشد باید قدر کسب امتیازات لازم را بداند در بازی‌های خانگی پیروز شود. به نظر من ساپینتو هنوز ترکیب اولیه استقلال را نمی داند و با اینکه ۱۰ هفته از لیگ گذشته است به ترکیب ثابت نرسیده است. یک مربی حرفه ای باید بعد از چند هفته شناخت کاملی از تیمش و حریفان بدست آورد.

کاپیتان پیشین آبی‌پوشان در پایان به جو سازی رسانه های خارجی در مورد حذف تیم ملی ایران از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره کرد و گفت: کلا رسانه های خارجی به دنبال جو سازی هستند ولی مطمئن باشید فیفا مسئله فوتبال را از سیاست جدا می داند ملی پوشان ایران با شایستگی به جام جهانی صعود کردند و شایسته حضور در این تورنمنت بزرگ و مهم هستند. بنابراین شک نکنید ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر بازی خواهد کرد.

اخبارورزش
استقلالپربازدید

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی