اولین نطق کی روش درباره بازی با انگلیس!

به گزارش ساناپرس، سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان تاکید کرد، به جای توجه به مسائلی چون حذف تیم‌ملی از جام‌جهانی به رویارویی با تیم‌های بزرگی چون انگلیس فکر می‌کند.

کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت: خانم‌ها و آقایان خیلی خوشحال هستیم که دوباره شما را می‌بینیم. ممنون برای اینکه به اینجا آمدید تا در جریان برنامه آماده‌سازی تیم ملی در راه جام جهانی قرار بگیرید. امروز در فاصله 30 روز به آغاز جام جهانی مثل تمام 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها با تمام انگیزه و تمرکز بالا تلاش می‌کنیم تا آمادگی حضور در جام جهانی قطر را داشته باشیم.

وی ادامه داد: همانطور که می‌دانید این دوره از جام جهانی، دوره‌ای کاملاً متفاوت و منحصربه‌فرد است و بازی‌ها در ماه‌های نوامبر و دسامبر برگزار می‌شوند و تنها هفت روز برای آماده‌سازی فرصت خواهیم داشت. مطمئناً هفت روز زمان بسیار کمی است و همین جا مراتب تشکر خودم را از تمام مربیان، مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه‌ها که کمک کردند تا بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند، اعلام می‌کنم. ما تلاش می‌کنیم تا آمادگی بازیکنان را به سطح بالاتری برسانیم و اینکه فاصله‌مان را با تیم‌های بزرگ جهان کمتر کنیم و در جام جهانی حضور خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان درباره حاشیه‌هایی که برای حذف تیم ملی به وجود آمده است و اینکه آیا او به این مسائل توجه می‌کند یا خیر، گفت: سؤال اصلی که باید پرسیده شود این نیست که آیا این مسائل برای پرت کردن حواس ماست یا نه. سؤال اصلی این است که چه کسانی به این مسائل توجه می‌کنند، چون برای ما این صحبت‌ها معنایی ندارد.

«همانطور که در جام جهانی گذشته زمان زیادی را برای شناخت حریف ابتدایی تیم ملی در روسیه که مراکش بود صرف کردید، در این دوره شرایط انگلیس را به‌عنوان نخستین حریف تیم ملی در قطر چگونه می‌بینید؟»، کی‌روش در پاسخ به این پرسش تصریح کرد: در درجه اول اصلاً لازم نیست که من به اسم انگلیس چیزی اضافه کنم. به خاطر اینکه همین الان هم تیم بسیار بزرگی هستند. چیزی که من بگویم و شما اطلاع نداشته باشید، وجود ندارد. خودتان هم می‌دانید انگلیس تیم بسیار بزرگی است، بازیکنان بسیار خوبی دارد و نام بسیار بزرگی در جهان فوتبال به شمار می‌آید. برای ما هم افتخار هست و هم لذت خواهیم برد که مقابل انگلیس بازی خواهیم کرد.

وی در واکنش به کمپینی که برای حاشیه‌سازی علیه تیم ملی ایجاد شده است تا این تیم به جام جهانی نرود، خاطرنشان کرد: همانطور که شنیدید همکار شما الان درباره انگلیس از من پرسید. ما مسائل و سردردهای بسیار بزرگی همانند تقابل با انگلیس پیش رو داریم و تمرکزمان روی این مسائل است. ما به تمام نقطه نظرات احترام می‌گذاریم، ولی تمرکزمان روی این مسائل است. اگر من طرف این کمپین بودم می‌دانستم چه جوابی بدهم. همچنین می‌دانم که اکثریت مردم ایران چه جوابی به این کمپین می‌دهند. همه مردم علاقه‌مند هستند که تیم ملی در جام جهانی حضور داشته باشد و بازی کند، به خاطر اینکه طرف این کمپین من نیستم، بگذارید بقیه درباره آن صحبت کنند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه در فاصله 30 روز به جام جهانی بزرگ‌ترین دغدغه‌اش چیست و اینکه با توجه به سفر به قطر و بازدید از کمپ تیم ملی، آیا همه شرایط راضی‌کننده بوده است یا خیر، گفت: ما نگرانی‌ نداریم، چالش‌هایی داریم که با آن مواجه هستیم و دنبال ایجاد راهکارهای مناسب مقابل این چالش‌ها هستیم. تنها مسئله این است که می‌خواهم از تمام باشگاه‌ها و مربیان و به ویژه بازیکنان تشکر کنم که تلاش و از خودگذشتگی برای حضور در تیم ملی دارند. چالش فوق‌العاده‌ای که پیش رو داریم این است که هر روز تلاش می‌کنیم تا بازیکنان بهتر و بهتر شوند.

اخبارورزش
پربازدیدکی روش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی