طعنه لوکادیا به یحیی/ من نباشم پرسپولیس می لنگد!

غلامرضا رضایی درباره برد پرسپولیس مقابل ملوان در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: چیزی که مشخص بود این بود که پرسپولیس فوتبال خوبی را از خود به نمایش نگذاشت و به خصوص در نیمه اول بازیکنان پرسپولیس سردرگم بودند اما در نیمه دوم پرسپولیس کمی بهتر شد و توانست با حرف‌های خود امتیازات با ارزش را کسب کند.

ولی با این وجود این پرسپولیس تیمی نیست که هواداران دوست داشته باشند.

وی افزود : پرسپولیس مهره‌های بسیار خوبی در همه پست‌ها دارد و به قول معروف ابزار و پتانسیل لازم را برای ارائه بازی زیبا را در اختیار دارد اما متاسفانه این تیم ناهماهنگ بازی می‌کند. امیدوارم در بازی‌های آینده این ناهماهنگی بازیکنان به حداقل برسد و شاهد بازی بهتری از سوی سرخپوشان باشیم.

رضایی در ادامه در خصوص گلزنی لوکادیا مهاجم سرخپوشان توضیح داد: لوکادیا ثابت کرده که یک مهاجم گلزن و فرصت‌طلب است. او در محوطه جریمه منتظر نمی‌ماند تا توپ بهش برسد، بلکه خودش روی گل‌ها تاثیر گذاری مسقیم دارد و فرصت گلسازی را ایجاد می‌کند. این مهاجم هلندی واقعا گمشده پرسپولیس بود و به تنهایی بار این تیم را به دوش می‌کشد. با این روندی که لوکادیا ادامه می‌دهد شک نکنید آقای گل خواهد شد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: سرخپوشان فعلاً در صدر جدول قرار دارند و باید به صدرنشینی خود ادامه دهند. این تیم همیشه مدعی است ولی امسال فکر می‌کنم اگر تیم هماهنگ شود به راحتی صدرنشینی را تا پایان فصل حفظ می‌کند و قهرمان خواهد شد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید