پیام وزیر آموزش و پرورش برای معلمان برای صدور احکام رتبه‌ / آخرین جزئیات رتبه‌بندی معلمان از زبان وزیر

به گزارش ساناپرس، پیام وزیر آموزش و پرورش برای معلمان برای صدور احکام رتبه‌ / آخرین جزئیات رتبه‌بندی معلمان از زبان وزیر وزیر آموزش و پرورش آخرین خبرها درباره صدور احکام رتبه‌بندی معلمان به‌ویژه «آموزشیار معلم» را بیان کرد.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در واکنش به این جمله که «قبلا اعلام کردید که احکام رتبه‌بندی بخشی از معلمان تا پایان مهر صادر می‌شود»، اظهار کرد: این موضوع در دست انجام است.

وی ادامه داد: در حال آماده‌سازی مدارک هستیم و احتمالا از رتبه‌های پایین شروع می‌کنیم یعنی احکام معلمانی صادر می‌شود که کمتر از ۴۷۰ امتیاز کسب کردند.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه اگر صدور احکام بخش اول معلمان با مانعی برخورد نکند در این ماه صادر می‌شود، افزود: با صدور احکام تعدادی از معلمان، مراحل بعدی آسان‌تر می‌شود و در ماه بعد، احکام تعداد بیشتری از فرهنگیان صادر خواهد شد.

وی در خصوص فعالیت سامانه رتبه‌بندی معلمان گفت: اعلام کرده‌ بودیم که تا ۱۰ مهر، مدارک بارگذاری شود و آن از زمان، ۴۵ روز مهلت مجدد گذاشتیم که هنوز یک تعدادی از فرهنگیان، مدارک خود را بارگذاری نکردند.

هر معلم برای کسب رتبه آموزشیار معلم باید ۴۶۰ امتیاز، مربی معلم، ۵۳۰ امتیاز، استادیار معلم ۶۰۰ امتیاز، دانشیار معلم ۷۵۰ امتیاز و استاد معلم ۹۰۰ امتیاز کسب کند.

اخباراقتصاد
پربازدیدرتبه بندی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی