حمله سرمربی سابق پرسپولیس از یحیی / درویش گل محمدی را اخراج می کند؟

به گزارش ساناپرس، حمله سرمربی سابق پرسپولیس از یحیی / درویش گل محمدی را اخراج می کند؟ حمید درخشان کاپیتان پیشین تیم ملی و پرسپولیس گفت: سرخپوشان در همه خطوط بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و باید جوری بازی کند که حریفان از این تیم ترس داشته باشند.

حمید درخشان درباره پیروزی پرسپولیس در انزلی مقابل ملوان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: در این بازی پرسپولیس در نیمه اول بازی خوبی را به نمایش نگذاشت ولی در نیمه دوم سرخپوشان بهتر بازی کردند و شاهد یک بازی سرعتی و روان تر از سوی تیم گل محمدی بودیم تا این تیم به گل سه امتیازی خود برسد و در ادامه بازی را کنترل کند.

وی افزود : شکل بازی پرسپولیس در نیمه اول شکل یک تیم برنده نبود. البته تیم حریف با دوندگی زیاد راه ها را بسته بود و به همین دلیل ظاهرا پرسپولیس در نیمه اول به اصطلاح کپ کرده بود.

درخشان در ادامه خاطر نشان کرد: شکی نیست که پرسپولیس در همه خطوط بازیکنان خوبی دارد و برای مواقعی که تیم حریف راه های نفوذ را می بندد باید با سیستم دیگری بازی کند تا به گل برسد. انتظارات از تیم پرسپولیس بالاست و پرسپولیس با بازیکنانی که دارد باید جوری بازی کند که همه حریفان از این تیم ترس داشته باشند.

کاپیتان اسبق تیم ملی در پایان به جو سازی رسانه های خارجی مبنی بر حذف تیم ملی از جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره کرد و گفت: نمیدونم چرا رسانه‌های ایتالیایی یا دیگر رسانه‌های خارجی این جوسازی‌ها را انجام می دهند فوتبال از سیاست جداست و کسانی که در فیفا تصمیم میگیرند خیلی خوب می دانند که نباید مداخله‌ای با سیاست داشته باشند بنابراین بعید می‌دانم مدیران فیفا تصمیم تیم ملی ایران اتخاذ کنند. ضمن اینکه ایتالیایی ها خوش خیال هستند تا بلکه با حذف ایران در جام جهانی بتوانند در جام جهانی حضور داشته باشند در حالیکه این موضوع فقط یک خیال واهی است.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید