نطق شبانه شیخ دیاباته / غول فرانسوی هم به سیم آخر شد/ اعتراف ستاره خارجی جنجالی شد

به گزارش ساناپرس، شیخ دیاباته در واکنش به خبر درگیری‌اش با هوادار ملوان می‌گوید: من نه درگیر شدم و نه به کسی مُشت زدم. همه اخلاق من را می‌شناسند و می‌دانند چنین آدمی نیستم.

یکی دیگر از اخبار بازی جنجالی ملوان و پرسپولیس در انزلی، درگیری خونین شیخ دیاباته با هوادار تیم حریف بود! شیخ دیاباته مقابل ملوان اولین بازی خارج از خانه خود با پرسپولیس را تجربه کرد. بازی کردن شیخ دیاباته از این جهت که این تیم خواهان جذب او شده بود برای ملوانی‌ها نیز اهمیت داشت.

شیخ در دقیقه ۷۱ بازی با ملوان به زمین رفت و در دقایق پایانی در خط حمله سرخ‌ها کنار لوکادیا قرار گرفت. او حتی تا آستانه باز کردن دروازه ملوان هم پیش رفت که ایمان صادقی مانع شد.

اما در حاشیه این دیدار پرتنش شیخ دیاباته با یکی از هواداران ملوان وارد درگیری شده است. خبرهایی در همین ارتباط منتشر شد که پس از حرف‌های هوادار ملوان کنار اتوبوس پرسپولیس شیخ از کوره در می‌رود و با این هوادار انزلی‌چی که ادعا کرده فقط از او در خصوص نیامدن به ملوان سوال پرسیده وارد درگیری می‌شود و صورت طرف خونین و مالین می‌شود!

شیخ دیاباته اما در این رابطه در مصاحبه اختصاصی با خبرورزشی می‌گوید: این خبر دروغ است و تکذیب می‌کنم. من نه درگیر شدم و نه به کسی مُشت زدم. همه اخلاق من را می‌شناسند و می‌دانند چنین آدمی نیستم. آن هوادار پس از بازی سمت من آمد و گفت که تو به خاطر پول پرسپولیسی شدی! همچنین حرف‌هایی زد که قشنگ نبود اما من با او درگیر نشدم. این حرف‌ها کذب محض است. البته اینکه پرسپولیس را انتخاب کردم به خاطر بزرگ و پرطرفدار بودن این تیم بوده است. من هم یک فوتبالیست حرفه ای هستم و همواره تلاش می‌کنم بدون درگیر کردن احساسات، تصمیمی بگیرم که به سودم باشد

اخبارورزش
پربازدیدشیخ دیاباته

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی