اعتراض ستاره استقلال به داوری / تیم ساپینتو دوباره نقره داغ شد

به گزارش ساناپرس، بازیکن تیم استقلال گفت: توپ در مسیر گل است و این اتفاق دقیقا روبه‌روی داور رخ می‌دهد. دیگر می‌خواهند چه توپی را پنالتی بگیرند.

محمد محبی پس از بازی مقابل آلومینیوم گفت: شاکی نبودم ولی داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفت. داوری در کل خوب بود ولی نگاه کنید یک صحنه که من شوت زدم و به دست بازیکن حریف خورد را می‌توانست یک پنالتی بگیرد. دوم اینکه حداقل 7 دقیقه می‌توانست وقت اضافه بگیرد. همان 5 دقیقه هم گرفت در آن 3 -2 دقیقه‌اش تلف می‌شد و می‌توانست بیشتر بگیرد.

وی ادامه داد: با احترامی که برای تیم‌های وسط جدول مثل آلومینیوم قائلم، آنها وقتی مقابل تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان بازی می‌کنند ، می‌آیند که دفاع کنند و دنبال ضد حمله هستند. ما بازی خوبی ارائه دادیم. همانطور که گفتم اگر توپی که من زدم و به دست بازیکن حریف اصابت کرد را پنالتی می‌گرفت، تغییر می‌کرد.

بازیکن استقلال با نشان دادن ویدیوی این صحنه به خبرنگاران گفت: توپ در مسیر گل است و این اتفاق دقیقا روبه‌روی داور رخ می‌دهد. دیگر می‌خواهند چه توپی را پنالتی بگیرند. هفته گذشته نیز که رضاوند را زدند و پنالتی 100 درصد بود را نگرفتند. این هفته هم این پنالتی را نگرفتند.

اخبارورزش
استقلالپربازدید

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی