محرومیت برای بیرانوند بخاطر یک پنالتی!؟

به گزارش ساناپرس، پرسپولیس در شرایطی ملوان بندرانزلی را در ورزشگاه سن‌سیروس شکست داد که شاگردان مازیار زارع نتوانستند از سد برترین خط دفاعی و دروازه‌بان لیگ عبور کنند.

پرسپولیس که فصل پیش آمار جالبی در کلین‌شیت و بسته نگه داشتن دروازه‌اش نداشت در تابستان علیرضا بیرانوند را به اردوگاه کاظمی برگرداند تا بار دیگر با کلین‌شیت‌های او پا در مسیر قهرمانی بگذارد.

بیرو عملکرد خوبش را از همان هفته‌های ابتدایی لیگ آغاز کرد و چهار کلین‌شیت متوالی به ثبت رساند. دروازه او برای نخستین بار در دقایق پایانی بازی با هوادار از روی نقطه پنالتی باز شد. بیرانوند علی‌رغم عملکرد خوب در چارچوب دروازه در دو بازی بعدی مقابل نفت مسجدسلیمان و تراکتور نیز دروازه خود را باز شده دید اما بار دیگر به روند کلین‌شیت‌هایش بازگشت.

او در دو بازی حساس مقابل سپاهان و مس رفسنجان اجازه باز شدن دروازه سرخ‌ها را نداد و در آخرین بازی خارج از خانه پرسپولیس پیش از جام جهانی نیز دروازه خود را در سن‌سیروس بسته نگه داشت تا هفتمین کلین‌شیت فصلش را در هفته دهم به ثبت برساند.

فرار زیرکانه بیرانوند از یک پنالتی خانمان‌سوز!
پرسپولیس با عملکرد خوب خط دفاعش و البته علیرضا بیرانوند با سه گل خورده بهترین آمار دفاعی را در اختیار دارد. بیرانوند که پیش از بازی‌ هم اعلام کرده بود مصدومیتی ندارد با بازگشت به پرسپولیس فیکس شد و در شرایط مسابقه قرار گرفت تا در آستانه جام جهانی گزینه‌ای مطمئن و آماده برای کارلوس کی‌روش باشد.

بیرانوند در این مسابقه واکنش‌های مناسبی به چند موقعیت ملوان داشت و البته در جنجالی‌ترین صحنه بازی و در شرایطی که با مومنی تک به تک شده بود از دادن یک پنالتی حساس به حریف فرار کرد.

اخبارورزش
پربازدیدعلیرضا بیرانوند

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی