آجورلو بالاخره اعتراف کرد / واکنش سردار به تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال

به گزارش ساناپرس؛ مصطفی آجورلو مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درباره تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال در صفحه شخصی خود نوشت:

در پایان دوران یک ساله خدمت در باشگاه محبوب و مردمی استقلال بر خود لازم می دانم از هواداران پرشور و صمیمی، همکاران و همراهانم در این باشگاه، بازیکنان و مربیانی که در طول این مدت با تلاش و شایستگی خود نتایجی در شان نام بزرگ استقلال قهرمان را رقم زدند قدردانی کنم.

قهرمانی مقتدرانه استقلال پس از سال ها با حمایت صادقانه هواداران شریف، درایت و توانمندی فرهاد مجیدی عزیز و کادر فنی و تلاش و همت بازیکنان شایسته این تیم رقم خورد. با لطف خداوند متعال این روند موفقیت آمیز در فصل جدید با حضور آقای ساپینتو سرمربی بزرگ و حرفه ای که توانمندی و شایستگی خودش را به اثبات رسانده و با استمرار حمایت‌های هواداران و همدلی و اتحاد بازیکنان ادامه یافته و امیدوارم به دومین قهرمانی پیاپی استقلال منجر شود.

در یک سال گذشته تمام تجربه و توان خود را برای سربلندی این باشگاه بزرگ به کار گرفتم و انگیزه و برنامه فراوان برای ادامه این مسیر داشتم که بنا بر آنچه که خارج از اراده بنده بود، میسر نشد. ضمن تشکر فراوان از حمایت و الطاف هواداران عزیز استقلال بزرگ به خدمتگزار خود، جامعه محترم فوتبال و اصحاب گرانقدر رسانه‌ها، در فرصت مناسب درباره آنچه در این یک سال در استقلال گذشت و اقدامات جدی که در جهت ساختن یک باشگاه حرفه ای در جریان بود به تفصیل سخن خواهم گفت.

مصلحت استقلال در گرو آرامشی است که همچون فصل گذشته می تواند باز هم ضامن موفقیت این باشگاه باشد و به همین جهت ترجیح می دهم در مقطع فعلی با سکوت خودم در خصوص وقایع اخیر حافظ منافع استقلال بزرگ باشم. توان و قدرت فوتبال ایران بزرگ تر از موانعی است که پیش روی آن قرار دارد و مطمئنا با خلاقیت و ایده های نو، کارآمدی و همدلی، همچنین پی‌گیری مسئولانه حقوق قانونی، فوتبال در کشور قدرتمند و ثروتمند خواهد شد.

اخبارورزش
استقلال

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی