اولین واکنش آجورلو بعد از برکناری از مدیرعاملی استقلال

به گزارش ساناپرس؛ مدیرعامل سابق باشگاه استقلال که در خصوص تغییرات مدیریتى این باشگاه سکوت کرده بود در صفحه شخصى خودش به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.

مصطفی آجورلو در این باره نوشت:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

در پایان دوران یک ساله خدمت در باشگاه محبوب و مردمى استقلال بر خود لازم مى دانم از هواداران پرشور و صمیمى، همکاران و همراهانم در این باشگاه، بازیکنان و مربیانى که در طول این مدت با تلاش و شایستگى خود نتایجى در شان نام بزرگ استقلال قهرمان را رقم زدند قدردانى کنم.

قهرمانى مقتدرانه استقلال پس از سال ها با حمایت صادقانه هواداران شریف، درایت و توانمندى فرهاد مجیدى عزیز و کادر فنی و تلاش و همت بازیکنان شایسته این تیم رقم خورد. با لطف خداوند متعال این روند موفقیت آمیز در فصل جدید با حضور آقاى ساپینتو سرمربى بزرگ و حرفه ای که توانمندى و شایستگى خودش را به اثبات رسانده و با استمرار حمایت‌هاى هواداران و همدلى و اتحاد بازیکنان ادامه یافته و امیدوارم به دومین قهرمانى پیاپى استقلال منجر شود.

در یک سال گذشته تمام تجربه و توان خود را برای سربلندی این باشگاه بزرگ به کار گرفتم و انگیزه و برنامه فراوان برای ادامه این مسیر داشتم که بنا بر آنچه که خارج از اراده بنده بود، میسر نشد. ضمن تشکر فراوان از حمایت و الطاف هواداران عزیز استقلال بزرگ به خدمتگزار خود، جامعه محترم فوتبال و اصحاب گرانقدر رسانه‌ها، در فرصت مناسب درباره آنچه در این یک سال در استقلال گذشت و اقدامات جدى که در جهت ساختن یک باشگاه حرفه ای در جریان بود به تفصیل سخن خواهم گفت.

مصلحت استقلال در گرو آرامشى است که همچون فصل گذشته مى تواند باز هم ضامن موفقیت این باشگاه باشد و به همین جهت ترجیح مى دهم در مقطع فعلى با سکوت خودم در خصوص وقایع اخیر حافظ منافع استقلال بزرگ باشم. توان و قدرت فوتبال ایران بزرگ تر از موانعی است که پیش روی آن قرار دارد و مطمئنا با خلاقیت و ایده های نو، کارآمدی و همدلی، همچنین پی‌گیری مسئولانه حقوق قانونی، فوتبال در کشور قدرتمند و ثروتمند خواهد شد.

با آرزوى سربلندى و عزت روزافزون ملت شریف ایران اسلامى.

اخبارورزش
پربازدید

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی