شرایط جدید وام 200 میلیونی بانک کارآفرین / حداقل مبلغ اقساط + جزئیات

به گزارش ساناپرس؛ مشتریان بانک کارآفرین که دارای سپرده در این مجموعه هستند، برای جبران کمبود نقدینگی خود می‌توانند از وام 200 میلیونی طرح «امیدآفرین» استفاده کنند.

افرادی که مایل به دریافت وام 200 میلیونی طرح امیدآفرین هستند باید در یکی از شعب بانک کارآفرین سپرده قرض الحسنه با حداقل 25 میلیون تومان وجه داشته باشند. ضمنا افراد باید میانگین حساب مناسب ایجاد کنند و سپس برای این وام درخواست دهند. حداقل خواب سپرده برای دریافت این تسهیلات سه ماه اعلام شده است. سود این تسهیلات 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 36 ماه می‌رسد. ضمانت اصلی برای این تسهیلات ضامن رسمی و سند ملکی است.

با توجه به میزان وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط به 7 میلیون و 230 هزار و 479 هزار تومان می‎رسد. کل سود تسهیلات 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 261 میلیون و 257 هزار و 248 تومان خواهد بود.

بخشی از دستاوردهای بانک کارآفرین در سال‌های فعالیت آن
بانک کارآفرین یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که از سال 1379 فعالیت خود را آغاز کرد. این بانک نخستین بانکی است که در ایران گواهی سپرده منتشر کرد. مجموعه مذکور تاکنون توانسته نشان برنزین پنجمین جایزه ملی مدیریت منابع انسانی 34 هزار سال 1400، رتبه نخست بهره وری در گروه بانک‌ها و موسسات اعتباری در بین 500 شرکت بزرگ ایران، رتبه سوم پاسخگویی به شهروندان در بین بانک‌های دولتی و خصوصی و … را به دست آورد.

این روزها بانک کارآفرین به همراه گروه مالی خود در چهاردهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور و نهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی حضور دارد.

اخباراقتصاد
پربازدیدوام 200 میلیونی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی