آخرین اخبار نقل و انتقالات در 27 مهر / تصمیم یحیی بالاخره اعلام شد

به گزارش ساناپرس؛ آخرین اخبار نقل و انتقالات در 27 مهر / تصمیم یحیی بالاخره اعلام شد ۹ هفته از لیگ برتر برگزار شده و پرسپولیس با کسب ۱۸ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. سرخ پوشان در نقل و انتقالات تابستانی یک خانه تکانی اساسی انجام دادند و فعالیت زیادی داشتند. باشگاه پرسپولیس یکی از موفق‌ترین تیم‌ها در نقل و انتقالات بود و تاثیر خرید‌های جدید این تیم در صدرنشینی پرسپولیس هم کاملا واضح و مشخص است.

بازیکنان جدید پرسپولیس آنقدر خوب کار کردند که به بعضی از ستاره‌های قدیمی این تیم فرصت زیادی نمی‌رسد و اکثرا نیمکت نشین هستند. آنطور که شنیدیم، یحیی گل محمدی قصد ندارد فعالیت زیادی در نقل و انتقالات نیم فصل داشته باشد و باشگاه پرسپولیس جابه جایی زیادی نخواهد داشت.

احتمالا عیسی آل کثیر دوباره به لیست این تیم باز خواهد گشت و یکی از مهاجمان فعلی (احتمالا پاکدل) از جمع سرخ پوشان جدا خواهد شد. همچنین احتمال دارد یحیی گل محمدی درخواست جذب یک هافبک را هم به مدیران این باشگاه بدهد. البته اگر بازیکن دیگری از پرسپولیس درخواست جدایی بدهد و قصد ترک این تیم را داشته باشد، گل محمدی به فکر پیدا کردن جانشین آن بازیکن خواهد بود و بازیکن جذب خواهد کرد.

اخبارورزش

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی