دستور بازداشت علی دایی صادر می شود؟ / شهریار بالاخره عذرخواهی کرد؟!

به گزارش ساناپرس؛ دستور بازداشت علی دایی صادر می شود؟ / شهریار بالاخره عذرخواهی کرد؟! ماجرای انتشار پست علی دایی درباره مرگ اسرا پناهی در روز‌های گذشته آن قدر چرخیده و مطرح شده که شاید نیاز به بازگویی چندین باره آن نباشد. با این حال، واکنش‌ها به اظهارنظر علی دایی که اعتقاد دارد اسرا پناهی کشته شده و خودکشی نکرده و بیماری قلبی هم نداشته همچنان ادامه دارد.

رسانه‌های نزدیک به اصولگرایان علی دایی را فریب خورده رسانه‌های معاند توصیف کرده و از او خواسته اند وارد این جریان نشود. با این حال، امروز، روزنامه جوان، وابسته به اصولگرایان در مطلبی عجیب علی دایی را به نوعی تهدید کرده است؛ تهدید به دادگاه رفتن، توقیف اموال و از آن بدتر، به هلاکت!

یک روزنامه، علی دایی را تهدید به مرگ کرد!

روزنامه جوان درباره دادگاهی کردن علی دایی این طور هشدار داده است: «پس از ادعا‌های آقای دایی برخی از قوه قضائیه خواسته‌اند مثل آلمان (که دایی آنجا بوده و بازی کرده) یا امریکا یا هرجای دیگری او را احضار و در یک دادگاه عادل علنی به ادعای او رسیدگی و در صورت محکوم‌شدن جریمه مالی سنگین در حد بستن شرکت‌ها و دارایی‌ها کند.» این روزنامه سپس ماجرای دوم را پیش می‌کشد و می‌نویسد: «برخی نیز خواستار ضبط همه اموال او شده‌اند. اخطار می‌دهیم که هیچ چیز نباید امنیت سرمایه و مالکیت را خدشه‌دار کند، اما اگر آقای دایی خود را آن‌قدر بزرگ می‌داند (که هست) که گمان می‌کند لازم است و ضرورت دارد درباره یک ماجرا به میدان بیاید و چیزی منتشر کند و آن را اثرگذار در حد ملی و جهانی می‌داند، باید بپذیرد که اگر نتوانست به خانه آن دختر ادعایی برود و مرگ او را به دست پلیس در دادگاه ثابت کند، جریمه دادگاه نیز باید در خور شأن و اقدام تخریبی او باشد.»

تهدید آخر این روزنامه، ولی از همه عجیب‌تر است؛ روزنامه جوان با الفاظ ناشایستی از علی کریمی و مهرداد پولادی، ملی پوشان سابق تیم ملی یاد می‌کند و سپس علی دایی را غیرمستقیم تهدید می‌کند. «آقای دایی! تو می‌توانی موجه و قابل اتکا و تضمین‌شده بمانی، شاید برای انتشار این مطالب تحت فشار بودی. اکنون به کودکان در مدارس دنیا می‌آموزند که باید «قدرت نه گفتن» داشته باشند. این قدرت را در خود تقویت کن و موجه و اسطوره بمان. تو آقای گلی، خودت را پرپر نکن! صحنه‌گردانان این آشوب ضد ملی و تجزیه‌طلبانه خیرخواه تو و دیگر مشاهیر ورزشی نیستند. حد تو بالاتر از امثال علی کریمی درس‌نخوانده و مهرداد پولادی ولگرد است. حد خود را بدان که مولاعلی فرمود «هرکس حد خود را نشناسد، هلاک گردد.»

اخبارورزش
پربازدیدعلی دایی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی