زوج جدید خط حمله پرسپولیس با سورپرایز یحیی

به گزارش ساناپرس؛ خیلی‌ها این روزها به نوع بازی اقتصادی پرسپولیس انتقاد می‌کنند، تا حدودی هم حق دارند چون این همان پرسپولیس بزرگ است که نمی‌تواند مثل گذشته زیبا و هجومی بازی کند اما آیا دلیل این مهم از تصادفی است و یا اینکه یحیی گل محمدی تمرکز خودش و تیمش را روی کارهای دفاعی گذاشته است.پاسخ این پرسش‌ها را باید در نوع و جنس بازی پرسپولیس یافت آنجا که یحیی گل محمدی با هنرمندی توانست کاری کند که تیمش برخلاف فصل گذشته کمتر گل بخورد. پرسپولیس شاید به خواست سرمربی خودش به شکلی دیگر بازی می‌کند و آن شکل چیزی نیست جزخوب دفاع کردن و کم گل خوردن!پرسپولیس لیگ بیست و دوم تبدیل به تیمی شده که خیلی سخت گل می‌خورد. علیرضا بیرانوند و یارانش در ۹ بازی گذشته تنها ۳ گل دریافت کرده که آمار بسیار خوبی است. یحیی گل محمدی اواخر فصل گذشته بود که ناامیدانه در مصاحبه ای اعتراف کرد: تیمی قهرمان می‌شود که کمتر گل بخورد!” حالا این به استراتژی سرمربی پرسپولیس تبدیل شده است و یحیی گل محمدی با تغییر کامل سبک بازی تیمش کاری کرده که تمرینات زیربنایی و تاکتیکی بیشتر روی امور دفاعی متمرکز باشد اما…

از زبان یکی از نزدیکان یحیی گل محمدی شنیدیم که او برای گلزن تر کردن تیمش برنامه‌های مفصلی اما در نیم فصل دوم دارد. چطور؟ توضیح می‌دهیم؛ در حال حاضر یورگن لوکادیا با زدن ۵ گل بهترین گلزن و ستاره پرسپولیس بوده است. شیخ دیاباته هم خریداری شده که اغلب بازی‌های این فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده است و معلوم هم نیست در دیدار با ملوان انزلی چند دقیقه قرار است بازی کند؟حامد پاکدل هم دوباره مصدوم شده و مهدی عبدی بهترین گلزن فصل گذشته پرسپولیس (با ۷ گل زده) به زعم یحیی گل محمدی نمی‌دود و خوب پرس نمی‌کند. سرمربی پرسپولیس اما یک گزینه دیگر هم دارد که نه تنها گلزن قابلی است بلکه دوندگی بالایی هم داشته و یک متخصص در پرس کردن مدافعان تیم‌های حریف است.

عیسی آل کثیر اگر لجبازی نکرده و زودتر زانوی مصدوم خود را عمل می‌کرد چه بسا الان فیکس در ترکیب پرسپولیس بازی می‌کرد. او اواخر اردیبهشت ماه گذشته راباط صلیبی خود را جراحی کرد و از نیم فصل دوم می‌تواند تیمش را همراهی کند. چه بسا آل کثیر زودتر هم برسد اما هر زمانی آماده بازی شود گزینه ای جذاب و عالی برای خط حمله پرسپولیس خواهد بود.یحیی گل محمدی فعلا تصمیم گرفته است با استفاده از یک‌هافبک به عنوان مهاجم سایه کارش را پیش برده اما برای نیم فصل دوم به فکر ساختن زوج رؤیایی لوکادیا – آل کثیر افتاده است. زوجی که می‌توانند خط حمله پرسپولیس را زهردارترین خط حمله لیگ کرده و به نوعی منتقدان را ساکت کنند! البته به شرط آن که عیسی آل کثیر پس از عمل جراحی زانوی خود همان بازیکن و مهاجم خطرناک سابق باشد.

اخبارورزش
پرسپولیس

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی