دلیل رضایت بازیکنان استقلال از برکناری سردار آجورلو!

به گزارش ساناپرس؛ اعضای تیم استقلال از تغییرات مدیریتی در باشگاه استقلال بسیار متعجب هستند و تماس‌های بسیار مابین اعضا صورت گرفت تا از اتفاقات رخ داده اطمینان حاصل کنند. از طرفی نکته قابل توجه خوشحالی بازیکنان استقلال از این برکناری است.

بازیکنان استقلال پس از اطمینان از جدایی آجورلو مدیرعامل تیم از استقلال ابراز خوشحالی کردند و اعلام کردند که با این تغییر موافقند و این اتفاق را به نفع بازیکنان و باشگاه می‌دانند. این در حالی است که برخی بازیکنان تیم بر مسائلی با سردار آجورلو مشکل داشتند و حتی بازیکنان داخلی به مدیریت تیم شدیدا اعتراض کردند و از نحوه پرداخت مالی وی انتقاد کردند زیرا سردار پول بازیکنان خارجی تیم را به موقع پرداخت کرده و بازیکنان داخلی همچنان در انتظار وعده‌های مالی مدیریت تیم باقی ماندند.

اعضای تیم استقلال معتقدند که مدیران سابق بین بازیکنان خارجی و داخلی تیم تفاوت قائل بودند و این موضوع اصلی ترین مشکل اعضای تیم با آجورلو بود. گفتنی است بازیکنان استقلال بلافاصله پس از دریافت حکم فتح‌الله‌زاده خواستار جلسه با مدیریت جدید تیم شدند که در ابتدای حضور وی در استقلال مشکلات خود را حل کنند.

اخبارورزش
استقلال

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی