واکنش متفاوت صابر ابر به موضع‌گیری جنجالی علی دایی + عکس

به گزارش ساناپرس؛ صابر ابر که در طول سال های اخیر حسابی در سینما پر کار بوده است، با سریال قورباغه ساخته هومن سیدی توانست توجه مخاطبان و منتقدان را به بازی خود جلب کند.

او که اخیرا فعالیت چندانی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی نداشته است، بار دیگر به فضای مجازی بازگشته تا به حمایت از موضع اخیر علی دایی بپردازد.

صابر ابر در این باره نوشت:

علی دایی

عزیزِ مایی

واکنش متفاوت صابر ابر به موضع‌گیری جنجالی علی دایی

بیوگرافی صابر ابر

صابر ابر بازیگر و کارگردان ایرانی متولد ۱۸ خرداد ۱۳۶۳ در تهران است که از سال ۱۳۸۴ با بازی در فیلم شاعر زباله‌ ها وارد دنیای سینما شد.

وی سابقه فعالیت در آثاری همچون سیزده ۵۹، پذیرایی ساده، حکایت دریا، آسمان زرد کم عمق، برف روی کاج ‌ها، من دیه‌گو مارادونا هستم، انتهای خیابان هشتم، رخ دیوانه، مسخره باز، تابستان داغ، اینجا بدون من و درباره الی را در کارنامه هنری خود دارد.

از جمله افتخارات صابر ابر می ‌توان به دریافت جوایز تندیس بهترین بازیگر مرد برای نمایش ریچارد سوم از سی‌امین جشنواره تئاتر فجر، تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم درباره الی از سومین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران و بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم مینای شهر خاموش از بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر اشاره کرد.

صابر ابر با دو سریال قورباغه و مترجم تجربه‌های موفقی را نیز در شبکه نمایش خانگی رقم زده است.

اخباربازیگران و هنرمندان

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی