ولخرجی عجیب فتح الله زاده برای استقلالی ها / حاجی نیامده سرکیسه را شل کرد!!

1 دیدگاه

به گزارش ساناپرس، ولخرجی عجیب فتح الله زاده برای استقلالی ها / حاجی نیامده سرکیسه را شل کرد!! از جمله اتفاقات اخیر طی ۴۸ ساعت گذشته پس از معرفی علی فتح‌الله‌زاده به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال ریزش تعدادی از کارمندان و پرسنل باشگاه استقلال بوده است.

علی فتح‌الله‌زاده با حضور در محل ساختمان باشگاه استقلال از امور مالی لیست حقوق بگیران این مجموعه را درخواست کرده و به بررسی اسامی نفرات در بخش‌های مختلف مشغول شد.

مدیرعامل جدید که لیستی مرتبط با آخرین دوران حضورش در راس باشگاه استقلال را کنار لیست جدید باشگاه گذاشته بود، با اشاره به افزایش سه برابری تعداد پرسنل باشگاه به همکارانش گفت: «زمانی که ما در باشگاه بودیم استقلال ۲۲ کارمند داشت حالا ۶۲ کارمند و حقوق بگیر در باشگاه حضور دارند که معلوم نیست این همه افزایش برای چیست؟»

افزایش سه برابری در جمع نفرات گروه امور مالی از سه نفر به ۹ نفر، افزایش نفرات حاضر در بخش پشتیبانی از ۵ نفر به ۱۲ نفر. استخدام ۶ راننده برای افراد مختلف! زیاد شدن تعداد نفرات شاغل در بخش حراست از یک نفر به ۵ نفر. به علاوه بخش‌های دیگر باشگاه همه و همه باعث شد تا علی فتح‌الله‌زاده نسبت به کاهش این تعداد نفرات اقدامات اولیه را استارت بزند.

او همچنین پس از اطلاع از اینکه یکی از مشاوران مدیرعامل قبلی در هتل اسپیناس مستقر بوده و بابت اقامتش در هتل اسپیناس شبی ۲ میلیون تومان به حساب هزینه‌های جاری باشگاه در ماه افزوده می‌شده به شدت ابراز تعجب کرده و گفته: «چه لزومی دارد وقتی میتوان با اجاره یک آپارتمان با اجاره ماهیانه ۵ میلیون در آن مستقر شد در عوض شبی دو میلیون تومان برای اتاق یک هتل هزینه کنیم تا یک مشاور در تهران حضور داشته باشد؟»

به نظر می‌رسد تعدیل نیرو در لیست حقوق بگیران باشگاه استقلال ظرف امروز و فردا باز هم ادامه داشته و به زودی اخباری در رابطه با جدایی تعدادی دیگر از کارمندان باشگاه استقلال منتشر شود.

اخبارورزش
پربازدیدفتح الله زاده

آخرین اخبار

1 دیدگاه.

  • افشین
    2022-10-19 07:17

    ربط این اقدامات فتح الله زاده به تیترشما چیست؟ این ولخرجیه یا کاستن هزینه های باشگاه ؟

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی