فوری / خبر شوک آور برای فوتبال ایران/ تیم ملی از جام جهانی قطر حذف شد؟

به گزارش ساناپرس، فیفا تنها چند هفته قبل از بازی افتتاحیه خود مقابل انگلیس با درخواست حذف ایران از جام جهانی روبرو شده است. این موضوع در پی استفاده از پهپادهای ساخت تهران در آخرین موج حملات روسیه به اوکراین مطرح شده است.

روزنامه دیلی تلگراف در گزارشی از درخواست حذف ایران از جام جهانی با ادعای استفاده روسیه از پهپادهای ایرانی در اوکراین خبر داد.

دیلی تلگراف نوشت: فیفا چند هفته قبل از بازی افتتاحیه اش مقابل انگلیس با درخواست حذف ایران از جام جهانی روبرو شده است. این موضوع در پی استفاده از پهپادهای ساخت تهران در آخرین موج حملات روسیه به اوکراین مطرح شده است.

به گفته دولت اوکراین، در جریان این حملات چندین نفر کشته شدند که شامل استفاده از پهپادهای شاهد-۱۳۶ بود.

این حملات تقریباً یک ماه قبل از اینکه انگلستان – که دولت آن برای دفع حمله ولادیمیر پوتین، به اوکراین تسلیحات می‌فرستد – مقابل ایران در جام جهانی به میدان برود، انجام شد.

کریس برایانت، وزیر خارجه سابق بریتانیا، به تلگراف اسپورت گفت که هر کشوری که از حمله پوتین به اوکراین “حمایت نظامی” می کند، باید از ورزش جهانی اخراج شود.

وی افزود: مسئولان ورزش در سراسر جهان و در هر رشته ورزشی باید با دقت به نقش و حمایت مستقیم ایران از پوتین در حمله غیرقانونی او به اوکراین نگاه کنند.

اخبارورزش
پربازدیدتیم ملی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی