واکنش وریا غفوری به خبر بازداشتش!

به گزارش ساناپرس، یکی، دو روز قبل شایعات جدیدی درباره وریا غفوری به راه افتاده که مربوط به شب قبل از دیدار فولاد و پیکان در لیگ برتر است. در این زمینه روایت‌ها متعدد است و عنوان شده که شب قبل از بازی، نیرو‌های امنیتی برای بازداشت این بازیکن در اردوی تیم حاضر شده؛ ولی از این مورد صرف‌نظر کرده و آن را به روز‌های دیگر موکول کرده‌اند.

یکی، دو روز قبل شایعات جدیدی درباره وریا غفوری به راه افتاده که مربوط به شب قبل از دیدار فولاد و پیکان در لیگ برتر است. در این زمینه روایت‌ها متعدد است و عنوان شده که شب قبل از بازی، نیرو‌های امنیتی برای بازداشت این بازیکن در اردوی تیم حاضر شده؛ ولی از این مورد صرف‌نظر کرده و آن را به روز‌های دیگر موکول کرده‌اند.

وریا غفوری، کاپیتان سابق استقلال و بازیکن این روز‌های فولاد، همچنان در فضای مجازی چهره تأثیرگذاری محسوب می‌شود. او که در زمان حضورش در باشگاه استقلال همواره تلاش کرده بود با ایستادن در کنار مردم، درباره مشکلات اقتصادی، اجتماعی و معیشتی به مسئولان هشدار دهد، سرانجام پس از کش‌وقوس‌های فراوان از تهران سفر کرد و راهی اهواز شد.

درباره رفتن وریا غفوری از استقلال هم حرف‌وحدیث زیاد است. همان موقع بسیاری می‌گفتند مواضع اینستاگرامی‌اش به مذاق خیلی‌ها از جمله مسئولان باشگاه استقلال به‌عنوان یک تیم دولتی خوش نمی‌آید و بهتر است که قراردادش تمدید نشود. از سوی دیگر شایعه محرومیت و ممنوع‌الفعالیتی او هم مطرح می‌شد که پیوستنش به باشگاه فولاد این شایعه را ناقص گذاشت.

البته وریا غفوری همین چند روز پیش، جدایی‌اش از استقلال را مرتبط با نظر شخصی مصطفی آجرلو دانست و با انتقاد‌های تندوتیز از او گفت که این موارد به «ریش» نیست و به «ریشه» است.

باوجود‌این، وریا غفوری همچنان سوژه شایعات و اخبار متعددی است. او بعد از مرگ مهسا امینی با نوشتن شعری بلند در اینستاگرام واکنشش را به این مورد خیلی سریع نشان داد؛ ولی بعد اینستاگرامش از دسترس خارج شد. بعد‌ها و زمانی که ماجرای بازداشت حسین ماهینی رخ داد، خبر رسید که وریا غفوری هم بازداشت شده؛ ولی این بازیکن با حضور در ترکیب فولاد در رقابت‌های لیگ برتر، شایعه بازداشتش را بی‌اساس کرد.

اخبارورزش
پربازدیدوریا غفوری

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی