جادوگر ساکت نماند / واکنش جنجالی دوباره علی کریمی

به گزارش ساناپرس؛ جادوگر ساکت نماند / واکنش جنجالی دوباره علی کریمی روز گذشته اخباری مبنی بر ممنوع الخروج شدن رسول خادم قهرمان کشتی جهان و المپیک در فضای مجازی منتشر شده است.

البته هنوز صحت این موضوع کاملا از سمت مسئولین کشتی ایران تایید نشده است.

اما رسول خادم رئیس سابق فدراسیون کشتی ساعاتی پیش با منتشر کردن مطلبی در صفحه اینستاگرام اش به طور غیر مستقیم موضوع ممنوع الخروجی اش را تایید کرده است.

او در پیامی نوشته است: درد وطن وطنی که متعلق به همه است، وطنی که تک صدایی نیست، تک رنگی ندارد، خودی و غیرخودی ندارد، انسان از هر مرام و مسلکی در آن کرامت دارد.

 واکنش جنجالی علی کریمی به ممنوع الخروجی رسول خادمدر همین راستا اکنون علی کریمی با منتشر کردن تصویری از رسول خادم، به ماجرای ممنوع الخروجی اش واکنش متفاوتی نشان داده است.

همچنین او با استفاده از هشتک شرف و ایموجی قلب حمایتش را از قهرمان سابق جهان و المپیک اعلام کرده است.

حمله تند رسول خادم به نمایندگان مجلس؛ در جریان اعتراضات کجا بودید؟

رسول خادم، رئیس اسبق فدراسیون کشتی و قهرمان کشتی جهان در اظهاراتی تند از مجلس انتقاد کرد.

به گزارش فرارو، رسول خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی در صفه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت:

آنهایی که با کوتاهی در عمل به مسیٔولیت‌هایشان، مقصران ایجاد بستر اعتراض مردم هستند، کاسه از آش داغ‌تر شده و مدعی شدند که باید کسانی را که دلسوزانه در کنار مردم بوده‌اند، به عنوان مقصران اصلی تنش‌های اخیر، پاکسازی کرد! چه فرافکنی حساب شده‌ای!

نماینده مجلسی که امروز باید پاسخگو باشد که در جریان اعتراضاتِ در این چند روز کجا بوده است؟ کدام داد را به صحن مجلس آورده است؟ بر سر کدام بیداد فریاد کشیده تا مردم معترض ببینند حرفشان و مطالبه‌شان را نمایندگانی در مجلس دنبال می‌کنند و حق آن‌ها را پی میگیرند، مدعی شده که باید جامعه را از وجود برخی ورزشکاران، هنرمندان و … پاکسازی انقلابی کرد!

امروز اگر قرار است کسانی اصلاح شود، برخی نمایندگان هستند که بی‌تعهدی خود به مردم را در پشت شعارهایشان پنهان کرده‌اند! اشکی که در هر طرف ریخته شد به گردن همین مجلس است!

اخبارورزش
علی کریمی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی