سیلی محکم نماینده اصول گرا بر صورت غول فوتبال ایران / اشک علی دایی درآمد!

به گزارش ساناپرس، سیلی محکم نماینده اصول گرا بر صورت غول فوتبال ایران / علی دایی به سیم آخر زد! انتقاد نماینده مجلس از علی دایی به دلیل انتشار یک استوری، نماینده اردبیل گفت: «تاسف می‌خورم که برخی چهره‌های شاخص کشور و اسطوره‌ها به این مسائل می‌پردازند امنیت کشور باعث شد که عده‌ای اسطوره شوند.

انتشار یک پست از علی دایی در اینستاگرام درباره فوت یک دختر دانش‌آموز اردبیلی واکنش تند برخی مسئولان استان و خبرگزاری‌های دولتی را در پی داشت.

علی دایی که خودش اهل اردیبل است و به نظر می‌رسد هنوز ارتباط تنگاتنگی با مردم شهرش دارد نوشت: «سکوت ناشی از هتک حرمت به دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف که پایه‌های علمی و معرفتی خود را در این نهاد پرورش داده‌ام، امروز منجر به برخورد با دانش‌آموزان در یکی از مدارس در زادگاهم شده، سکوتی که تاوان مرگ دارد و هر روز داغی دیگر بر دل جای جای ایرانم می‌نشاند. من عضو هیچ گروهی نیستم، من جزو کوچکی از این مردم شریف هستم که دغدغه‌های‌شان دغدغه من است.»

اظهارنظر علی دایی واکنش‌های تندی را در پی داشته است؛ کاظم موسوی، نماینده اردبیل در مجلس یازدهم با بیان اینکه نسبت به حال علی دایی تاسف می‌خورد، با کنایه نسبت به اظهارات اسطوره فوتبال ایران گفت: «تاسف می‌خورم که برخی چهره‌های شاخص کشور و اسطوره‌ها به این مسائل می‌پردازند. امنیت کشور باعث شد که عده‌ای اسطوره شوند. با پول محرومان ورزشگاه ساختیم تا عده‌ای دیده شوند، اما امروز از اغتشاشگران حمایت می‌کنند. حرف بنده به این افراد این است که احترام خود را حفظ کرده و در رفتار خود تجدیدنظر کنند.»

کمی بعدتر هم خبرگزاری فارس با انتقاد از علی دایی از او خواست که کف روی آب نباشد و به عنوان یک قهرمان دروغ نگوید: «پمپاژ سنگین رسانه‌های ضدانقلاب برخی را در این ماجرا به دام انداخت. از چهره‌های معروفی که ظاهرا این روایت‌سازی دروغ را باور کرده بود، علی دایی فوتبالیست پرآوازه کشورمان است.

در ادامه گزارش فارس آمده است: خوب است آقای دایی به این چند مسئله توجه کنند:

آقای دایی، از دانشگاه شریف که بگذریم، اردبیل شهر خودتان است و اگر جویا می‌شدید مسوولان شهر حتما برایتان توضیح می‌دادند که در این مدرسه چه گذشته است.

اینکه شما به استناد روایت رسانه‌های ضدانقلاب موضع می‌گیرید و از اصل ماجرا مطلع نیستید نه‌ تنها سرمایه اجتماعی خودتان را دچار آسیب می‌کند بلکه باعث می‌شود شما شریک هر اتفاقی که در اردبیل و دیگر شهر‌های کشور به سبب این موضع‌گیری غلط رقم بخورد باشید.

آقای دایی شما شبیه دیگرانی نیستید که مانند کف روی آب خود را از دریای ملت ایران جدا کردند و خود را شریک خون‌های ریخته شده در این اغتشاشات کردند. مردم ایران برای شما احترام قائلند و شما را قهرمان ملی خود می‌دانند، اما فراموش نکنید قهرمان ملی دروغ نمی‌گوید.»

انتقاد از علی دایی در مورد مرگ دانش آموز اردیبلی در شرایطی صورت گرفته که یکی دو روز گذشته اظهارات ضدونقیضی درباره مرگ اسرا پناهی از سوی مسئولان این شهر عنوان شده است. محمود صفری، شهردار اردیبل در گفتگو با انتخاب، ادعا کرده این دانش آموز به دلیل مشکلات خانوادگی ناشی از طلاق پدرومادرش با قرص برنج خودکشی کرده است. این در حالی است که سید حامد عاملی، استاندار اردبیل در گفتگو با اعتماد، دلیل مرگ اسرا را بیماری قلبی عنوان کرده است. «هیچ برخوردی با دانش‌آموزی صورت نگرفته است. اساسا اسرا پناهی دانش‌آموز نبوده است. فوت این فرد به دلیل بیماری قلبی بوده و مرگ او هیچ ارتباطی با وارد آمدن ضربه به سر او نداشته است.

اخبارورزش
پربازدیدعلی دایی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی