نحوه دریافت وام 50 میلیونی خرید کالا به صورت غیرحضوری و سریع

به گزارش ساناپرس، افرادی که قصد خرید قصدی انواع کالای بادوام را دارند و می‌خواهند از تسهیلات بهره ببرند، امکان استفاده از طرح «پایا» ازکی وام را دارند. حداکثر مبلغ تسهیلات این طرح به 50 میلیون تومان می‌رسد.

افرادی که خواهان تسهیلات 50 میلیون تومانی طرح پایا هستند باید در سایت ازکی وام درخواست داشته باشند. این تسهیلات در قالب کیف پول به مشتریان تعلق خواهد گرفت و با آن امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد مانند ازکی، گلدیران، لوازم خانگی کن، مقداد آی تی، تکنولایف، دیجی لند، آداک شاپ، آسان جهاز و چندین فروشگاه دیگر وجود دارد.

نرخ سود این تسهیلات 21 درصد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن 18 ماه اعلام شده است. این تسهیلات به ارائه چک احتیاج دارد. با توجه به مقدار وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 3 میلیون و 262 هزار و 243 تومان خواهد بود. مدل پرداخت اقساط این تسهیلات آنلاین یا با چک است.

ازکی وام راهی برای خرید اعتباری از طریق مقایسه و انتخاب طرح‌‌های متنوع متناسب با شرایط متقاضیان است. افراد با تسهیلات ازکی وام امکان خرید انواع محصولات اعم از لوازم خانگی، گوشی، لپ تاپ و … را دارند. افرادی که خواهان دریافت تسهیلات از این مجموعه هستند ابتدا باید ثبت نام داشته باشند. در صورت موفقیت آمیز بودن ثبت نام، نوبت به اعتبارسنجی و بارگذاری مدارک می‌رسد. با سپری کردن این مراحل، نماینده ازکی وام به صورت حضوری به محل تعیین شده مشتریان مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را دریافت می‌کند. بعد از اتمام این فرآیندها و امضا قرارداد، اعتبار به افراد تخصیص داده خواهد شد و امکان خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد وجود دارد.

انتهای پیام

اخباراقتصاد
پربازدیدوام

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی