اولین تصویر بازیگر معروف پس از دو سال از جدایی/ سپیده خداوردی دوباره لاغز شد + عکس

به گزارش ساناپرس، سپیده خداوردی بازیگر سینما و تلویزیون عکسی جدید از خود و دوستانش منتشر کرد.سپیده خداوردی در این تصویر در کنار دوستان مزون دارش در شمال شهر تهران حضور دارد.

سپیده خداوردی با دوستان از ما بهترانش دورهم جمع شدند.

سپیده خداوردی، بازیگر نقش همسر شهید مجید شهریاری، از دانشمندان هسته‌ای ترور شده در سال ۸۹، نقشش در مجموعه «صبح آخرین روز» را یک زن تماما قهرمان دانست.

ایسنا: سپیده خداوردی، بازیگر سینما و تلویزیون درباره بازی در نقش همسر شهید شهریاری در سریال «صبح آخرین روز» گفت: این نقش را بسیار دوست داشتم؛ چراکه یک زن تماماً قهرمان پشت شهید شهریاری بود که او را به این مقام والا رساند و در ذهن مردم ایران ماندگار کرد.

او هم زن بود، هم مادر بود و هم عشق. عشق بین این دو نفر در بسیاری از ذهن‌ها به یادگار مانده و هنوز هم درباره آن صحبت می‌شود.

این بازیگر همچنین خاطرنشان کرد: همان‌طور که می‌دانید روایت قصه سریال صبح آخرین روز بر اساس نگاه خانم دکتر قاسمی، همسر ایشان بود و من مصاحبه‌های همسر شهید را خواندم و صحبت‌هایش را شنیدم.

نگاه خانم قاسمی این بود که اگر بتوانیم حتی در ذهن یک نفر اثرگذاری کرده و یک نفر دیگر پا در این مسیر بگذارد و راه شهید شهریاری را ادامه بدهد، برایم بسیار عالی است.

«صبح آخرین روز» یک مجموعه در ژانر امنیتی – سیاسی است که به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه‌کنندگی مصطفی علمی فرد ساخته شد. این سریال با موضوع زندگی شهید شهریاری اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

اخباربازیگران و هنرمندان
پربازدید

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی