توضیحات جدید لاشکی درباره اجرای رتبه بندی معلمان + جزئیات

به گزارش ساناپرس؛ قاسم احمدی لاشکی در نشست مشترک اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با مسئولین و روسای آموزش و پرورش مناطق استان فارس گفت: نمایندگان مجلس باید قوانین را به گونه‎ای تنظیم و از ابزار نظارتی خود به گونه‌ای استفاده کنند که سایر دستگاه‌ها با آموزش و پرورش همکاری حداکثری کنند.

معاون حقوقی و امور مجلس که در این سفر، اعضای کمیسیون را همراهی می‎کرد با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن برنامه هفتم توسعه گفت: ضرورت دارد تا نمایندگان در برنامه هفتم جایگاه آموزش و پرورش را به طور مناسبی ببینند و احکام مناسبی در این برنامه برای نظام تعلیم و تربیت لحاظ شود.

احمدی لاشکی گفت: با توجه به نزدیکی زمان تدوین بودجه سال آینده باید تلاش کنیم سهم آموزش و پرورش در بودجه سال آینده به خوبی دیده شود.

معاون حقوقی و امور مجلس وزیر آموزش و پرورش در این نشست که اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناری مجلس شورای اسلامی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از پیشکسوتان تعلیم وتربیت استان حضور داشتند گفت: در سال جاری سهم آموزش و پرورش از ۹ درصد به ۱۳درصد افزایش یافت البته با توجه به اضافه شدن بودجه رتبه بندی همچنان نیازمند افزایش بودجه آموزش و پرورش هستیم.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، معاون حقوقی و امور مجلس تاکید و عنوان کرد: مجلس همواره می‌‎تواند در بحث بودجه به موقع به آموزش و پرورش مساعدت کند.

اخبارجامعه
رتبه بندی معلمان

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی