حمله رسانه دولت به شهریار ایران / علی دایی بازداشت می شود؟!

به گزارش ساناپرس؛ حمله رسانه دولت به شهریار ایران / علی دایی بازداشت می شود؟! شایعه کشته شدن یک دانش‌آموز در اردبیل در حالی طی روزهای گذشته مطرح شد که حتی برخی رسانه‌های معاند مانند بی‌بی‌سی نیز از این دروغ عقب‌نشینی کرده‌اند.

اما در اقدامی عجیب علی دایی از فوتبالیست‌های سابق کشورمان در صفحه شخصی خود این ادعا را تکرار کرد و مدعی برخورد با دانش‌آموزان در یک مدرسه در اردبیل و قتل یک دانش‌آموز شد.

روز گذشته خانواده اسرا پناهی دختری که هفته گذشته بر اثر بیماری درگذشت و رسانه های بیگانه او را همان دانش آموز کشته شده معرفی کرده بودند نسبت به اظهار نظر علی دایی واکنش نشان دادند.

عموی اسرا پناهی با انتشار ویدیویی خطاب به کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: «از شما بابت نگرانی‌تان برای حال ما تشکر می‌کنم اما یک گلایه دارم که پیش از پی بردن به کم و کیف ماجرا و واقعیت در فضای مجازی با حرف‌هایتان ما و خانواده عزادار را آزرده کردید». استناد علی دایی به ادعاهای کذب رسانه‌های بیگانه درحالی انجام شد که وی با این اقدام به سرمایه اجتماعی خود ضربه زده و در عین‌حال مردم زادگاه خود را دچار نگرانی کرده است.

انتظار می‌رود علی دایی اشتباه خود را اصلاح کند.

اخبارورزش
پربازدیدعلی دایی

آخرین اخبار

آخرین اخبار

برچسب‌های پربازدید

 

وبگردی