فشار کی روش بر روی دربی / اعتراضات سرخ آبی در راه است؟

به گزارش ساناپرس، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر از احتمال تغییر زمان برگزاری مسابقه دربی خبر داد در شرایطی که دیروز سهیل مهدی اعلام کرده بود استقلال و پرسپولیس، ۱۳ آبان به مصاف یکدیگر خواهند رفت اما صحبتهای جدید رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ نشان می دهد که این تاریخ را نمی توان به عنوان تاریخ قطعی دربی دانست و احتمال اینکه این بازی بعد از جام جهانی برگزار شود، وجود دارد.

مهدی درباره احتمال برگزاری مسابقات هفته دوازدهم و دربی استقلال و پرسپولیس بعد از مسابقات جام جهانی اینطور توضیح داده است: هفته دوازدهم دقیقا همزمان با مینی کمپ تیم ملی خواهد بود. ممکن است کادر فنی تیم ملی در آن مقطع بخواهند بازی دوستانه و تدارکاتی و همچنین ملاحظاتی برای برگزاری اردو داشته باشند. نگرانی آنها را بیشتر از این نخواهیم کرد و احتمال دارد که همزمان با آن مقطع هفته دوازدهم را برگزار کنیم و یا اینکه مسابقات این هفته را به بعد از جام جهانی قطر موکول کنیم.

حالا باید منتظر ماند و دید نهایتا تکلیف هفته دوازدهم چه خواهد شد و آیا کارلوس کی روش به برگزاری این هفته قبل از شروع اردوی تیم ملی رضایت خواهد داد یا اینکه این هفته از لیگ برتر، بعد از بازگشت تیم ملی از جام جهانی برگزار خواهد شد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید