کاپیتان تیم ملی ساز جدایی سر داد/ چراغ سبز یک پرسپولیسی به بازوبند

به گزارش ساناپرس، در آخرین مسابقه هفته ششم سوپر لیگ یونان، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن که میلاد محمدی و احسان حاج‌صفی در آن عضویت دارند، از ساعت ۲۰:۳۰ امشب(به وقت ایران) در ورزشگاه آگیا سوفیا مقابل لونیکوس قعرنشین قرار خواهد گرفت.

میلاد محمدی که طی پنج هفته گذشته سوپر لیگ یونان فرصت قرار گرفتن در ترکیب آ. ا. ک آتن را به دست نیاورده و چهار بار به‌عنوان یار جانشین به زمین رفته بود، در مسابقه امشب برابر لونیکوس از ابتدا به کار گرفته شده و جای احسان حاج‌صفی را گرفته است.

این مدافع ایرانی در شرایطی نخستین حضورش در ترکیب آ. ا. ک آتن در فصل ۲۳-۲۰۲۲ سوپر لیگ یونان را تجربه می‌کند که طی دو دیدار تدارکاتی اخیر تیم ملی مقابل اروگوئه و سنگال فرصت بازی به دست نیاورده و نیمکت‌نشین بود.

احسان حاج‌صفی، دیگر ملی‌پوش ایرانی آ. ا. ک آتن که در تمام مسابقات این فصل در ترکیب تیمش حضور داشته و در دو دیدار تیم ملی مقابل اروگوئه و سنگال حضور کامل در زمین داشت، امشب به دلیل بیماری و ابتلا به ویروس، در فهرست تیمش برابر لونیکوس جای نگرفته است.

تیم فوتبال آ. ا. ک آتن با سه پیروزی و دو شکست در این فصل ۹ امتیازی و تیم هفتم جدول سوپر لیگ یونان است که در صورت برتری مقابل لونیکوس به رتبه دوم خواهد رفت.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید