زن جوان دست به آدم ربایی زد / شبانه دوست پسرش را در خواب ربود!

به گزارش ساناپرس؛ زن جوانی که به اتهام آدم ربایی تحت بازجویی قرار گرفته مدعی شد شاکی دروغ می گوید و به بهانه خرید ارز دیجیتال از وی 70 میلیون تومان سرقت کرده است.

چندی قبل مرد جوانی به پلیس رفت و از ربوده شدنش خبر داد.

او گفت: من یک مغازه فروش کرکره برقی دارم مدتی قبل در فضای مجازی با زنی به نام بیتا که 5 سال از خودم بزرگتر بود آشنا شدم. بعد از مدتی به او علاقه مند شدم و تصمیم به ازدواج با او گرفتم. رابطه ما ادامه داشت تا اینکه امروز وقتی داخل مغازه ام بودم، بیتا به همراه دو مرد وارد مغازه ام شدند.

او ادامه داد: مردان جوان چند کتاب خطی و قدیمی از مغازه ام سرقت کردند و بعد با تهدید مرا به زور سوار بر خودروی پژو کردند و حدود سه ساعت مرا داخل خودروشان در شهر چرخاندند و چندین برگه سفید امضا نیز از من گرفته و دوباره مرا به مغازه برگرداندند.

با شکایت مرد جوان، پرونده ای در شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران تشکیل و تحقیقات به دستور بازپرس جنایی پایتخت آغاز شد.

در نخستین گام، تیم تحقیق به سراغ بیتا رفته و از او تحقیق کردند، اما وی منکر آدم ربایی شد و گفت: حرف های برزو را قبول ندارم، من و او در فضای مجازی باهم آشنا شدیم و قرارمان ازدواج بود.

بیتا ادامه داد: من مقداری پول داشتم و می خواستم آنها را سرمایه گذاری کنم. برزو پیشنهاد داد که با آنها ارز دیجیتال خریداری کنم، اما از آنجایی که من در این موضوع تخصصی نداشتم از او خواستم که کمکم کند. او هم گفت یکی از دوستانش در این کار است و می تواند برایم حساب ارز دیجیتال یا همان بیت کوین افتتاح کند. وقتی موافقت کردم دوست برزو حسابی باز کرد و نام کاربری و رمز عبور را هم به من داد. آن زمان به حساب ارز دیجیتال هم رفتم و دیدم که 70 میلیون تومان در حسابم است اما مدتی بعد متوجه شدم که تمام پول از حسابم خارج شده است. تنها کسی که نام کاربری و رمز عبورم را می دانست دوست برزو بود. من تصور می کنم که آنها با همدستی هم این نقشه را کشیده بودند تا پول های مرا تصاحب کنند. به همین دلیل به دادسرا رفتم و از آنها شکایت کردم.

زن جوان گفت: زمانی که برزو از شکایت من با خبر شد، کینه مرا به دل گرفت و از طرفی با این شکایت پای او نیز به دادسرا باز می شد. من تصور می کنم برزو با این شکایت دروغین چنین ادعایی مطرح کرده تا من از شکایتم صرفنظر کنم. وگرنه من هیچ کسی را برای آدم ربایی اجیر نکرده ام و در زمانی که برزو می گوید من آدم ربایی را هدایت می کردم و راننده بودم، شاهد دارم که جای دیگری بوده ام.

با اظهارات زن جوان، بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران دستور بازبینی دوربین های مداربسته اطراف مغازه برزو و تحقیق در رابطه با اظهارات آنها را صادر کرد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید