افشاگری سرمربی سنگال درباره کی روش / او به من گفت به تیم رحم کن!

به گزارش ساناپرس، آلیو سیسه می گوید که کارلوس کی روش مربی بزرگی است و از آشنایی با او خوشحال است.به نظر می رسد که آلیو سیسه سرمربی موفق تیم ملی سنگال از کسب تساوی برابر ایران راضی نیست. او به صورت غیرمستقیم، از بازیکن تیمش یعنی اسماعیل سار گلایه کرد چرا که او چند فرصت خوب گلزنی را از دست داد.

سیسه در نشست خبری پس از بازی با ایران گفت:

می توانم بگویم که از نظر کیفی، یک مسابقه نسبتاً جالب بود، اما وقتی نسبت موقعیت‌هایی را که ایجاد می‌کنیم ببینید، می‌توانستیم گل دوم یا حتی سوم را به ثمر برسانیم. در فوتبال وقتی شانس گلزنی دارید، باید کار را تمام کنید.

او ادامه داد:

وقتی توانایی که داریم را می بینیم، با خود می گوییم که باید از موقعیت ها استفاده کنیم. باید روی ضربات نهایی کار کرد. این کلیدی است که گم شده است. اما این تساوی من را نگران نمی کند، ما بازیکنانی داریم که می توانند گل بزنند. اگر مدافعان حریف بیشتر هستند، باید ترکیب، کیفیت فنی و انتخاب درست داشته باشید. گلزنی سخت است اما من نگران نیستم. این کلیدی است که گم شده است، اما کیفیت از بین نرفته است.

سیسه در پاسخ به این سوال که چرا از ایلیمان اندایه، مهاجم شفیلد یونایتد که در 10 بازی، موفق به زدن پنج گل شده استفاده نمی کند، گفت:

به دلیل رقابت! به همین سادگی! وقتی بازیکنانی مانند سادیو مانه، کرپین دیاتا، بولای دیا را در مقابل خود داریم، رقابت زیادی بین بازیکنانی که مدعی حضور در تیم ملی هستند، وجود دارد. من ویژگی های ایلیمان ندایی را به خوبی می شناسم اما همانطور که گفتم در تیم ملی رقابت زیادی در پست او وجود دارد.

سرمربی سنگال درباره صحبت های میان او و کی روش، که در پایان بازی و به شکل کاملا دوستانه‌ای رخ داد، پاسخ داد:

کی روش گفت به من نگاه کن، وقتی برای عنوان کسب قهرمانی در جام ملت های آفریقا مقابلت قرار گرفتم، به خاطر تو موهایم را از دست دادم. امروز به من رحم کن. من هم به کی روش گفتم که او هم باعث همین اتفاق برایم شده است. از آشنایی با کارلوس خوشحالم، او مربی بزرگی است. کی روش یکی از مربیانی است که باید به او امیدوار بود.

اخبارورزش