استوری جنجالی بازیکن پرسپولیس برای مرگ مهسا امینی

به گزارش ساناپرس، شایان مصلح، مدافع گل گهر سیرجان در یک استوری اینستاگرامی نسبت به اتفاقات تلخ اخیر واکنش نشان داد. شایان مصلح متولد ۴ تیر ماه ۱۳۷۲ در رودبار گیلان، بازیکن فوتبال است.

نام کاملش علی (شایان) مصلح تکلیمی است، دانشجوی مهندسی صنایع در مقطع لیسانس است و طبع شاعری هم دارد و به شایان سرخ پوست معروف است و در دفاع چپ توپ می‌زند.
استوری جنجالی شایان مصلح در خصوص اعتراضات + عکس

شایان مصلح از جوراب تا پرتقال بازی

«همانند اکثر کودکان، از بچگی به فوتبال علاقه داشتم.
از شکستن شیشه‌های خانه تا فوتبال دسته جمعی با دوستانم در منزلمان و زمانی هم که توپ نداشتیم با جوراب هایمان توپ درست می‌کردیم و به فوتبال می‌پرداختیم.
اگر آن هم گم می‌شد، با پرتغال بازیمان را ادامه می‌دادیم».
استوری جنجالی شایان مصلح در خصوص اعتراضات + عکس

شایان مصلح از فوتسال تا فوتبال

«هشت ساله بودم که تصمیم گرفتم به طور جدی فوتبال را ادامه دهم.
در آن زمان، زمین فوتبالی در شهرستان رودبار وجود نداشت به همین خاطر اکثر استعداد‌های شهرستان رودبار به فوتسال روی می‌آوردند و من هم فوتسال را انتخاب کردم. در سن ۹ سالگی وارد تیم شهدای شهرستان رودبار شدم و تا ۱۵ سالگی به همین منوال فعالیت ورزشی ام را ادامه دادم.
دوم راهنمایی بودم که بطور حرفه‌ای ورزش فوتبال را آغاز کردم. بطوری که در ابتدا روزنامه‌ها را خریداری می‌کردم تا آگهی که تیم‌ها برای تست منتشر می‌کردند را بخوانم. بالاخره در محیطی بودم که فقط کار خودمان را می‌کردیم و از محیط بیرون آگاهی نداشتیم».
استوری جنجالی شایان مصلح در خصوص اعتراضات + عکس

اولین تجربه شایان مصلح تا افتخارات

«در همان زمان ۱۳ – ۱۴ سالگی به تهران رفتم و بعد از سه ماه فعالیت در یکی از مدارس ورزشی پایتخت، اولین تجربه فوتبالی ام در تیم پگاه گیلان، رده زیر ۱۴ سال بود که من سه ماه نیز با آن‌ها فعالیت داشته و تمریناتشان را می‌رفتم و بعد از آن مجدا به سمت فوتسال برگشتم.
چهار دوره مسابقات قهرمانی استان، قهرمانی مسابقات کشوری و … از افتخاراتی بود که توانستم در آن دوره کسب کنم».
استوری جنجالی شایان مصلح در خصوص اعتراضات + عکس

شایان مصلح از استقلال تا سپید رود

«در سال ۱۳۸۸-۱۳۸۹ به طور جدی وارد فوتبال شدم و تیم‌هایی که تست دادم نفت، راه آهن، استقلال بود که ثمره فعالیت ورزشی ام در سن ۱۷ سالگی بستن قرارداد سه ساله با تیم جوانان استقلال بود.
بعد از اتمام این دوره نیز مجددا قراردادم را با این تیم تا دو سال دیگر تمدید کردم و بعد از سپری شدن این ایام در سال ۱۳۹۱ به پیشنهاد آقای علی نظرمحمدی با تیم داماش فعالیتم را آغاز کردم و بعد از مدتی وارد تیم دسته دومی سپیدرود رشت شدم».
استوری جنجالی شایان مصلح در خصوص اعتراضات + عکس

حضور شایان مصلح در پرسپولیس

شایان مصلح، مدافع چپ مدنظر برانکو برای نیم فصل دوم، دوست و همبازی سابق محمد انصاری است که فرشاد پیوس سرمربی سابق سپیدرود او را کشف کرد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید