آخرین وضعیت مصدومیت دیاباته / غول فرانسوی روی یحیی را سفید کرد!/ بازگشت فوق ستاره با اما و اگر!

به گزارش ساناپرس، حسین خبیری، عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره مخالفت با افزایش مبلغ قرارداد عالیشاه اظهار کرد: هیئت مدیره کاری با قرارداد بازیکنان نداشته و دخالتی در جزئیات نمی‌کند و تنها درباره مسائل کلان باشگاه تصمیم گیری می‌کند.

خبیری درباره مصدومیت شیخ دیاباته گفت: مصدومیت در فوتبال یک موضوع طبیعی است و برای هر بازیکنی رخ می‌دهد. دیاباته تست‌های پزشکی در مرکز ایفمارک را با موفقیت سپری کرد و پس از آن باشگاه با او قرارداد بست و مصدومیت برای پس از عبور این فرآیند بود. دوران مصدومیتش ۴ الی ۶ هفته طول می‌کشد.۲ هفته مسابقات لیگ تعطیل است و دیاباته در این مدت تنها نمی‌تواند تیم را همراهی کند.

او درباره اینکه گفته می‌شود لوکادیا با اخذ تابعیت ایرانی قصد دارد برای تیم ملی ایران بازی کند، بیان کرد: نه، این بازیکن هم اعلام کرد که نمی‌تواند این کار را انجام بدهد.

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره زمان برگزاری دربی سرخابی‌ها گفت: من نمی‌توانم بگویم که این موضوع خوب یا بد است و کادر فنی و کارشناسان باید در این باره نظر بدهند. همچنین درباره مسائل فنی زیاد نمی‌توانم صحبت کنم. به هر حال این موضوع به وضعیت تیم‌ها برمی گردد. به نظرم قبل از جام جهانی تنور مسابقات داغ‌تر است و انگیزه‌ها بیشتر است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید