وعده مهم و جدید یوسف نوری برای معلمان /اختصاص ۳۸ هزار میلیارد تومان برای طرح رتبه‌بندی معلمان

به گزارش ساناپرس، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اجرای رتبه بندی معلمان گفت: همکاران‌ ما باید سریع اطلاعات خود را ثبت کنند تا این کار با سرعت بیشتر انجام‌شود.

یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران در حاشیه جلسه هیات دولت در رابطه با شروع اجرای رتبه بندی، گفت: همکاران من مدارک را بارگذاری نکرده‌اند، یک سری مدارک در دست آموزش و پرورش است و تعدادی از مدارک هم‌ که تکمیلی است و مربوط به صلاحیت و شایستگی عمومی، شایستگی تخصصی و حرفه ای و تجارب و‌… این مدارک در اختیار وزارت آموزش و پرورش نیست.

وی در ادامه گفت: باید این مدارک در سامانه قرار بگیرد‌. لذا درخواست تمدید داده شده است و احتمالا بازهم‌ تمدید شود. همکاران‌ ما باید سریع اطلاعات خود را ثبت کنند تا کار با سرعت بیشتر انجام‌شود.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این سوال که آیا این تعلل به کمبود منابع ارتباطی دارد، تصریح کرد: منابع ۳۸ همت است و بین مشمولین در ۱۸ ماه توزیع خواهد شد. و این برای شروع است و برای سالهای آینده منابع اصلی براساس رتبه ها به دست می‌آید که از ابتدای سال آینده تقویمی ۱۴۰۲ به صورت استحقاقی به هر فرد و به هر رتبه پرداخت خواهد شد.

وی در رابطه با اقدامات آموزش پرورش برای پیوستن به پنجره واحد دولت، گفت: آموزش پرورش سامانه اصلی خود را مدتی است در پنجره واحد دولت قرار داده و تکلیف هم کرده است که زیر مجموعه‌های اموزش و پرورش هم بپیوندند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید