بیانیه بسیج به اغتشاشات اخیر

به گزارش ساناپرس، اغتشاشات اخیر برای مخدوش جلوه دادن آثار و برکات کنگره عظیم بین‌المللی اربعین حسینی (علیه السلام) که می رود طومار دشمن در منطقه و جهان را برچیند و ثانیاً نشانه رفتن عزت و اقتدار نظام اسلامی که با انتخاب دولتی جهادی و انقلابی که زمینه‌ساز قطع ید استکبار در عرصه ملی_ منطقه‌ای است، خواهد بود.

متن بیانیه مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم در محکومیت اغتشاشات اخیر به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
در حادثه ناگوار این روزها که به بهانه در گذشت خانم مهسا امینی رخ داد، دشمنان قسم خورده اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از تمام ظرفیت های خود به میدان آمده و به مقدسات ملت رشید و سرافراز ایران اسلامی اهانت نمودند. عوامل خائن و وطن فروشان آنان با پست ترین و پلشت ترین رفتارهای خشونت‌آمیز و داعشی گونه که تداعی کننده همین رفتارهای شکست خورده در آغازین روزهای انقلاب بود، آرامش، امنیت و آرمانهای متعالی مردم را نشانه رفته است.

بدون شک این حرکت خفاش گونه معاندان انقلاب و نظام اسلامی همچون دیگر طرح ها و توطئه های آنان محکوم و منجر به شکست مفتضحانه خواهد شد لکن این سوال مطرح است که چرا در این مقطع ، دشمنان خبیث و پلید جمهوری اسلامی با بهره گیری از برخی عوامل خودفروخته و پیاده‌نظام داخلی، دست به چنین حماقتی زده است؟؟
به یقین این حرکت، اولاً برای مخدوش جلوه دادن آثار و برکات کنگره عظیم بین‌المللی اربعین حسینی (علیه السلام) که می رود طومار دشمن در منطقه و جهان را برچیند و ثانیاً نشانه رفتن عزت و اقتدار نظام اسلامی که با انتخاب دولتی جهادی و انقلابی که زمینه‌ساز قطع ید استکبار در عرصه ملی_ منطقه‌ای است، خواهد بود.
اما به اذن الله دوران حاکمیت و قلدرمآبانه استکبار با هوشیاری و بصیرت مثال‌زدنی مردم همیشه در صحنه، رو به افول و اضمحلال و عوامل فریب خورده داخلی آنان رسوای عام و خاص در تاریخ این مرز و بوم شده و عبرتی درس آموز برای ملت‌ها خواهد شد.
در پایان بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم، ضمن تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی که با صبر و شکیبایی و متانت، درصدد خنثی نمودن توطئه دشمنان ایفاء نقش مینمایند، از مسئولین محترم قوه قضائیه، مصرانه درخواست داریم با عوامل توهین کننده به مقدسات و برهم زنندگان امنیت و آرامش عمومی جامعه برخورد قاطع نموده و آنان را به سزای جنایت خودشان برسانند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید