شرایط دریافت این وام استثنایی ؟/سورپرایز ویژه برای متقاضیان وام

به گزارش ساناپرس؛ به دریافت وام قرض الحسنه ۱۵۰ میلیونی طرح «۲ در یک» بانک مهر ایران هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. به گزارش رده، افرادی امکان دریافت وام قرض الحسنه ۱۵۰ میلیونی بانک مهر ایران را دارند که بدهی معوق یا چک برگشتی نداشته باشند. مدت زمان خواب سپرده برای دریافت این وام شش ماه اعلام شده است. این وام قرض الحسنه است و به همین دلیل تنها به آن کارمزد یک درصدی تعلق می‌گیرد. ضمانت اصلی برای این تسهیلات مسدودی سپرده است. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

سورپرایز ویژه برای متقاضیان وام | شرایط دریافت این وام استثنایی چیست؟
با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ اقساط ۲ میلیون و ۵۶۴ هزار و ۶۲ تومان است. کل سود این تسهیلات ۳ میلیون و ۸۴۳ هزار و ۷۲۷ تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن ۱۵۳ میلیون و ۹۳۲ هزار و ۵۰۰ تومان خواهد بود.

خدمت رسانی بانک مهر به خانواده‌های تحت پوشش کمیته
بانک مهر ایران از سال ۱۳۸۶ به منظور تامین کمبود نقدینگی مردم با منابع قرض الحسنه فعالیت خود را آغاز کرد. هم اکنون این بانک تمام خدمات مجاز بانکی را بر پایه حساب‌های قرض الحسنه به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد. در حال حاضر برخی از شعبات این بانک به صورت آنلاین و برخط نیز خدمت رسانی می‌کنند.

این بانک همواره به تامین نیاز مردم توجه خاصی دارد و در همین راستا انواع تسهیلات را به مشتریان خود ارائه داده است. اخیرا ۱۲۰ خانوار خوزستانی تحت پوشش کمیته امداد با استفاده از منابع مالی بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران توانسته‌اند اشتغال آفرینی داشته باشند. این مجموعه امیدوار است تا در سال جاری بتواند میزان کمک به خانواده‌های تحت پوشش را افزایش دهد./ خبر آنلاین

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید