جانشین مهدوی کیا مشخص شد/ یک فوق ستاره آمد: استقلالی است یا پرسپولیسی؟

به گزارش ساناپرس، تیم امید با مربیگری مهدی مهدوی کیا در بازی‌های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا درتاشکند ضعیف ظاهر شد و با شکست در برابر ترکمنستان در مرحله گروهی از صعود به دور نهایی بازی‌ها باز ماند و به همین خاطر اعضای هیات رییسه تمایلی برای تمدید قرارداد مهدی مهدوی کیا ندارند.

قرارداد مهدی مهدوی کیا تا پایان شهریور ماه جاری است و این مربی هم اکنون در آلمان بسر می‌برد و حاضر نشد بازیکنان تیم امید را در این ماه برای بازی دوستانه با تیم ملی دور هم جمع کند.

فدراسیون فوتبال بعد از قطع همکاری با اسکوچیچ به این مربی پیشنهاد هدایت تیم امید را داد که این پیشنهاد ناراحتی سرمربی سابق تیم ملی را همراه داشت. حالا خبر رسیده یکی از اعضای هیات رییسه مربیگری محرم نوید کیا را در تیم امید مطرح کرده است و این مربی جز گزینه‌هایی است که در جلسه هیات رییسه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

تیم امید شهریور ماه آینده درگیر بازی‌های مقدماتی المپیک پاریس خواهد شد و طبیعتا سرمربی این تیم باید به زودی مشخص شود تا در روزهای فیفا برای آماده سازی تیم امید برنامه ریزی کند.

محرم نوید کیا دو فصل گذشته سرمربی تیم سپاهان بود اما نتوانست به همراه این تیم جام کسب کند و در ابتدای فصل جای خود را به مورایس داد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
برچسب‌های پربازدید