خبر خوش برای بازنشستگان ۲۴ شهریور/ تصویب پرداخت ۱۵ هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لشکری

به گزارش ساناپرس، خبر خوش برای بازنشستگان ۲۴ شهریور/ تصویب پرداخت ۱۵ هزار میلیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لشکری رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ضروری است تا احکام و پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان در قانون همسان سازی اصلاح شود.

حمیدرضا حاجی بابائی گفت: در قانون بودجه ۱۴۰۱ برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی منابعی پیش بینی شد، ۱۵هزار ملیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لش|کری و برای بازنشستگان تامین اجتماعی درقالب پرداخت بدهی دولت به این سازمان تصویب شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس افزود: امیدواریم دولت در چارچوب قانون بودجه توجه ویژه ای به این عزیزان داشته باشد. در قانون همسان سازی اصلاح احکام و پرداخت و افزایش حقوق باید انجام بپذیرد و اینک دولت برای تمامی کارمندان افزایش تکمیلی داشته باشد بنظر ضروری میرسد، فشار تورمی زندگی کارکنان دولت را مشکل کرده است انشاالله دولت درحد وسع و توان یاری رسان کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که ایا کمک مطرح شده، افزایش حقوق است یا کالابرگ، گفت: اینکه این کمک، افزایش حقوق یاکالابرگ باشد، هیچ تصمیمی تاکنون گرفته نشده است. دولت برای اصل وفرعش باید تصمیم بگیرد و به قانون تبدیل کند. من درمصاحبه ای گفتم کارشناسان معمولا شقوق مختلف رابررسی می کنند من نظری ندادم.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید