شیوه عجیب سرقت در تهران/ پای یک زن در میان است؟

به گزارش سانالپرس؛ سارقی که با همدستی دو نفر دیگر و ایجاد ترافیک ساختگی در بزرگراه‌ها تلفن همراه رانندگان را سرقت می کرد، دستگیر شد.

سرهنگ «محمدقاسم طرهانی» جانشین رئیس پلیس پیشگیری تهران در تشریح این خبر بیان داشت: در پی افزایش سرقت تلفن همراه شهروندان در اتوبان «چمران» به روش موبایل قاپی رسیدگی به موضوع و دستگیری سارق یا سارقان را تیمی از مأموران کلانتری یوسف آباد برعهده گرفتند و تحقیقات میدانی آغاز شد.
از آنجا که سرقت‌ها در یک شرایط یکسان اتفاق افتاده بود، تحقیقات پلیسی نشان از این داشت، 3 سارق با استفاده از 2 دستگاه موتورسیکلت به محل رفته و دو نفر از موتورسواران با ایجاد ترافیک صوری، شرایط سرقت را برای راکب موتورسیکلت دیگر فراهم می کردند و با قاپیدن تلفن همراه شهروندان از داخل خودروها از محل متواری می شدند.

این مقام انتظامی به شناسایی چهره سارقان و مراقبت‌های ویژه پلیسی اشاره کرد و گفت: روز سه شنبه سارقان که برای سرقت به بزرگراه «چمران» رفته و در تلاش ارتکاب سرقت بودند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند و در یک عملیات غافلگیرانه یکی از راکبان موتورسیکلت دستگیر شد ولی راکب و سرنشین موتورسیکلت دیگر از محل متواری شدند.

متهم 32 ساله در تحقیقات اولیه به 10 فقره سرقت تلفن همراه با همدستی 2 متهم دیگر اعتراف کرد و تعدادی از مالباختگان شناسایی شدند.

سرهنگ طرهانی با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم و دستگیری متهمان متواری در دستور کار قرار دارد، در پایان خاطر نشان کرد: متهم برای گرفتن دستور قضایی روانه دادسرا شد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید