اعتراف مرفاوی به یک موضوع/ قهرمانی در مسیر ماست

به گزارش ساناپرس، سرمربی تیم ملی جوانان گفت: بازیکن ما قصد نداشت یه تماشاگران بی‌احترامی کند.

عبدالصمد مرفاوی پس از برتری برابر تیم‌ ملی قرقیزستان در چارچوب رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا، اظهار داشت: اول از همه به بازیکنان‌ خودم تبریک و‌ به بازیکنان حریف خسته نباشید می‌گویم. تیم ما امروز خوب بازی کرد. ادامه بازی‌های کافا که در آن قهرمان شدیم را اینجا انجام دادیم و کاملا امروز بر بازی مسلط بودیم. موقعیت‌های خوبی را خلق کردیم و می‌توانستیم با گل‌های بیشتری این بازی را ببریم اما قرقیزستان با دفاع مطلق پا به زمین گذاشته بود و چشم به ضد حملات داشت. خداراشکر در کل بازی برتر بودیم. توانستیم به گل برسیم و سپس مسابقه را کنترل کردیم.

سرمربی تیم ملی جوانان درخصوص یکی از صحنه‌های بحث‌برانگیز بازی که یکی از شاگردانش توپ را به سمت تماشاگران شوت کرد، گفت: بازیکن ما قصد را نداشت توپ را به سمت تماشاگران شوت یا بی احترامی کند. به هرحال بازیکنان در این سن و سال اشتباهاتی دارند و ممکن است چنین اتفاقاتی پیش بیاید. اگر بازیکن ما کار اشتباهی انجام داده و تقصیر از سمت ما بوده، من عذرخواهی می‌کنم. او هیچ قصدی نداشت و فقط از روی احساسات توپ را به بیرون زد.

مرفاوی در پاسخ به سوال خبرنگار قرقیزستانی مبنی براینکه داور می‌توانست برای هرکدام از دو‌ تیم پنالتی بگیرد، عنوان کرد: من صحنه خاصی را ندیدم که داور به نفع ما یا به نفع حریف پنالتی بگیرد. بسیار منصفانه و عادلانه سوت زد. او اجازه داد بازی در جریان باشد و زیاد مسابقه را متوقف نکرد.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید