قیمت روز آپارتمان / قیمت آپارتمان ارزان می شود؟ + جزئیات

به گزارش ساناپرس، به علت اینکه روز به روز قیمت مسکن درحال افزایش است بسیاری از افراد به خرید واحد‌هایی با متراژ‌های کمتر روی می‌آورند. یکی از بهترین مناطق برای خرید واحد‌های نقلی، مناطق مرکزی تهران است که دسترسی خوب به تمام نقاط این کلانشهر دارد و از امکانات نسبتا خوبی برخوردار است.

شما با سرمایه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان میتوانید واحدی ۵۳ متری درحالی که ۶ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ اتاق خواب داشته باشد را در بلوار کشاورز خریداری کنید. همچنین برای خرید واحدی ۴۵ متری که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و تک خوابه باشد در همین محله به سرمایه‌ای بالغ‌بر ۳ میلیارد تومان احتیاج دارید.

همچنین واحدی دیگر با متراژ ۳۵ متر در یوسف‌آباد درحالی که ۱۹ سال از ساخت آن میگذرد و یک خواب دارد، ارزشی معادل ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان دارد. ارزش واحدی ۲۶ ساله در همین محله با متراژ ۳۸ متر و ۱ اتاق خواب مبلغی معادل ۳ میلیارد تومان است.

آپارتمانی ۲۶ ساله در میدان‌ولیعصر با متراژ ۵۲ متر و ۱ اتاق خواب، در روز‌های گذشته معادل ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

برای خرید واحدی ۴۰ متری در امیر آباد درحالی که ۳۰ سال از ساخت آن گذشته باشد و ۱ خوابه باشد، به بودجه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان احتیاج دارید.

آپارتمانی دیگر در محله فاطمی با متراژ ۵۰ متر و ۱ اتاق خواب، درحالی که ۱۱ سال از ساخت این واحد می‌گذرد قیمتی بالغ‌بر ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دارد.

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید