اعتراف ساپینتو درباره کی روش / ما پرتقالی ها حرفه ای هستیم!

به گزارش ساناپرس؛ برخی از تحلیل ها در پایان بازی استقلال – نساجی تعجب سرمربی تیم آبی را به همراه داشته است.

برخی از پیشکسوتان استقلال گفته اند که ساپینتو اگردست به این تعویض‌ها نمی‌زد و مهدی قایدی و محمد محبی در زمین می‌ماندند استقلال به گل‌های بعدی می‌رسید در صورتی که با حضور تعویضی‌ها استقلال دیگر نتوانست به گل برسد.

ساپینتو که نشان داده در برابر این تحلیل‌ها موضع می‌گیرد چنین دیدگاهی را قبول نکرده است و بر این باوراست که با حضورتعویضی‌ها باز هم تیمش موقعیت ایجاد کرد و اگر توپ‌ها به گل تبدیل می‌شد استقلال با حضور بازیکنان تعویضی به گل‌های بعدی هم دست پیدا می‌کرد.

او در جمع خودمانی گفته است من هم دوست داشتم استقلال با حضور بازیکنان تعویضی به گل‌های بعدی می‌رسید.

ساپینتو از تدافعی بودن تعویض‌هایش هم تعجب کرده است. او پرسیده است سعید مهری یک هافبک رو به جلو است یا تدافعی؟ آیا سجاد شهباززاده مهاجم نیست؟ آیا صالح حردانی تهاجمی بازی نمی‌کند و آیا رضا میرزایی یک مهره تهاجمی به حساب نمی‌آید؟

اما راز تعویض‌های ساپینتو بعد از گل سوم چه بود؟ بعد از ده نفره شدن نساجی و جایی که خیال ساپینتو برای پیروزی تیمش راحت شد تصمیم گرفت به مهره‌های جانشین هم میدان دهد تا پیروزی استقلال را پر رنگ تر کنند. استقلال یک تیم پر مهره است و مدیریت چنین تیمی‌سخت است و اگر قرار باشد ساپینتو از این مهره‌ها استفاده نکند نمی‌تواند آنها در شرایط ایده آل روحی و روانی و مسابقه نگه دارد. برای ساپینتو مهم است که هم پیمان بابایی در شرایط ایده آل مسابقه باقی بماند و هم سجاد شهباززاده و او دوست ندارد در ادامه تنها یکی از این بازیکنان را در شرایط ایده آل داشته باشد چون استقلال بازی‌های متعددی را پیش رو دارد و در صورتی قادر به تکرار قهرمانی خواهد بود که تیم بیرون از زمین هم همانند تیم داخل زمین سر حال و آماده باشد.

مربی پرتغالی با احترام به این دیدگاه به کار خودادامه می‌دهد. او ممکن است در بازی بعدی استقلال هم از ۵ تعویضش استفاده کند.

مطالب مرتبط
وبگردی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار
پربازدیدترین‌ها
وبگردی
برچسب‌های پربازدید